Trzynaście powodów
powrót do forum 1 sezonu

Nie pod względem technicznym, ale fabularnym. Serial szkodliwy społecznie, bazujący na prymitywnym szokowaniu widza i romantyzowaniu samobójstwa, które jest tu wręcz gloryfikowane i przedstawiane jako dobra metoda rozwiązywania problemów i "karania" osób, które w jakiś sposób skrzywdziły bohaterkę. Świat, w jakim żyje Hannah, jest patologiczny, nie ma w nim niemal żadnych pozytywnych postaci ani wydarzeń, bohaterów spotykają same traumy, a z przykrych sytuacji nie ma wyjścia i może być tylko gorzej.
No cóż, jednego jestem pewna - gorzej niż ten serial to już na pewno być nie może. Dno absolutne i kilometry mułu.

Nie polecam.

Komplet_Kluczy_Plaskich

Nie mam pojęcia o cholerę Ci chodzi, ten serial ma o tym opowiadać, o tym, że wiele osób żyje w takim świecie jak Hannah, w świecie bez wyjścia, bez dobrych chwil. Trochę degenerackie z twojej strony skoro twierdzisz iż serial źle robi ukazując życie multum ludzi w dzisiejszych czasach - bez miłości, przyjaźni i pomocy.

ocenił(a) serial na 3
Komplet_Kluczy_Plaskich

Jeszcze tak patologicznego serialu nigdy nie oglądałam, pierwszy sezon to myślałam, że nie obejrzę - tak mnie to wszystko bolalo, jakoś przeszło ale tylko przy przyspieszeniu 1,5 x. Zachowania bohaterów oderwane od realnego zycia, a jeden z bohaterów Clay to po prostu brak słów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones