Trzynaście powodów
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Jestem na s02e03 i przyznam szczerze, że serial przynudza. Pierwszy sezon był świetny pod każdym względem, muzyki i fabuły. A drugi taki nijaki, jakby w ogóle całkiem inny serial. I jeszcze te i informacje, żeby się skontaktować w razie pomocy, tak jakby pierwszy sezon motywowal ludzi do samobójstwa, a drugi powstał po to, żeby naprawić błąd. No ale tak, czy siak jestem na 3 odcinku i nie ma tego "wow". Mam nadzieję, że czymś mnie ten sezon zaskoczy, bo póki co, to bardzo słabiutko.

ocenił(a) serial na 7
grabarz1987

Gdzieś w jednej recenzji słyszałam, że niby ma się rozkręcić dopiero od około 5 odcinka.

jesustookmyphone

to moim zdaniem im dalej w las, tym gorzej :D pierwsze odcinki były super, tak do połowy, a im więcej wątków wyjaśniali (powstałych na potrzeby drugiego sezonu), tym bardziej rozczarowywały, podstawowe zarzuty ujęłam w pierwszym wątku o 2. sezonie, tylko ostrzegam z góry przed spoilerami, bo pisałam odpowiedź po obejrzeniu całości

grabarz1987

Nie wiem w ogóle po co dokręcili kontynuację, pewnie dla pieniędzy.
Pierwszy sezon świetnie się zakończył, po co to psuć?

ocenił(a) serial na 7
forek23

jak zauwazyles - dla piniondza.

ocenił(a) serial na 9
grabarz1987

Te informacje nie są tylko dla osób, które mają myśli samobójcze. Serial porusza masę innych wątków, takich jak przede wszystkim gwałt, depresję, homoseksualizm, nękanie, zastraszanie, odrzucenie, samotność- ta strona ma uświadomić ludziom, którzy borykają się z tymi problemami, że nie są sami i zawsze jest jakieś wyjście- na przykład rozmowa, kontakt z kimś, kto podejdzie do nich trochę inaczej niż wszyscy, od których tej pomocy się nie dostaje. Myślę, że akurat to jest dobra inicjatywa- nikomu nic złego nie robi, a może pomóc wielu ludziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones