Trzynaście powodów
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 i Ani.

ocenił(a) serial na 8

Tak samo jak Hanna drażniła połowę z Was, tak ja mam z Ani. Jezu. Jak na nią patrzę i widzę co wyprawia, no to cóż... Puszczalska nowa. Rozbiera się przed Clayem, ale nie chce z nim być, potem go całuję a w międzyczasie pie... sie z Brycem. Czy coś przeoczyłam? Jestem na odcinku 8, 3 sezonu. I serio, rzygać mi się chce jej postacią.

bornofhope

Miałam to samo jak oglądałam.
Ale też drażnił mnie Clay, najpierw wielkie fochy, że ona coś kombinuje z Brycem, a później znowu się jej zwierza itp.

Poza tym, przychodzi nowa do szkoły i tak szybko wnika w grupę, która tyle razem przeżyła i ma jakieś wspólne sekrety i tak po prostu jest do tej grupy wciągnięta...

ocenił(a) serial na 6
Hiacynta_3

Jestem na siódmym odcinku i podzielam irytację, tak samo nielogiczność i szybkie wejście Ani do "paczki".

bornofhope

Ja tam ją lubię

ocenił(a) serial na 8
bornofhope

ja to połowę sezonu pominąłem, bo dla mnie był zbyt trudny i monotonny.

ocenił(a) serial na 7
hub14

mam to samo pierwsze 4 odcinki i z ciekawosci ostatni na podgladzie, za kolejny sezon juz sie nawet nie zabieram, Ani straszna tragedia, nie lubie tej postaci a do pierwszego sezonu to sie juz nawet nie umywa, co 2 uczen ginie, planuje zamach na szkole, chce sie zabic albo kogos zabic, kazdy jest praktycznie psychiczny tam, nie.. juz nie dla mnie to

bornofhope

Też nie mogę jej znieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones