Trzynaście powodów
powrót do forum 4 sezonu

Poprzednie sezony były całkiem ciekawe, choć nie brakowało nieścisłości i porzuconych wątków. Sezon 4 przebił jednak poprzednie. Produkcja chyba pożałowała uśmiercenia Bryce'a i Montgomerego, bo pojawiali się w każdym odcinku. Clay jest psychiczny, rozbija i podpala auta, nie pamięta co robi i widzi zmarłych, a chodzi normalnie po ulicy. Połowa chłopaków w szkole jest homoseksualna. Chłopak, któremu zależało na prawdzie nagle odpuszcza i już mu nie zależy, bo się całował z Alexem. Chłopakom z drużyny zależało na odkryciu prawdy, ale już im nie zależy, bo przestraszył ich ,,duch lasu".
Moim zdaniem fajnie zamknęli wątek Justina i to jedyny pozytyw całego sezonu (że nikt go nie zabił). Postaci nie zyskały NIC, żaden wątek nie został dostatecznie rozwinięty. Sezon nie skupił się na NICZYM.

ocenił(a) serial na 7
lenag

Zgadzam się. Sezon jest tylko o zaburzeniach psychicznych Claya, który bez nich był już najbardziej irytujący we wszystkich sezonach. Historia się nie wyjaśnia, nie ma żadnego morału. Myślałam, że na końcu Alex i Jess poniosą jakąś odpowiedzialność za to co zrobili a tu nic. Jedyne co jest ukazane to, że nastolatki nie mają żadnego szacunku to niczego ani nikogo.

ocenił(a) serial na 7
lenag

wszyscy w tym sezonie zostają gejami. Jestem po dziewiątym odcinku i mam opory przed kolejnymi. Myślałem, że są jakieś granice....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones