Trzynaście powodów
powrót do forum 4 sezonu

• uczestniczył w bójce (albo kilku) na terenie szkoły
• wymazał spray'em drzwi dyrektora (nieświadomy ale wciąż)
• urwał się z wycieczki szkolnej by pić ze studentami
• został oskarżony o próbę gwałtu na pijanej studentce
• wszedł na salę gimnastyczną w trakcie zabawy umazany czerwoną farbą strasząc uczniów
• zniknął na cały dzień w trakcie biwaku
• straszył uczniów siekierą w trakcie biwaku (nieświadomy ale wciąż)
• rozwalił kamery w szkole
• brał narkotyki
• prowadził po pijaku samochód
• spowodował wypadek niszcząc Zachowi samochód
• po ćwiczeniach z terrostą z wściekłości wyrwał policjantowi pistolet i krzycząc machał nim w kierunku policjantów, dyrektora i uczniów
• uciekł z zakładu psychiatrycznego
• był jednym z głównych podżegaczy buntu w szkole
• podpalił samochód dyrektorowi (nieświadomy ale wciąż)
• udawał napad z bronią na komendzie policji
???
Ja wiem że chłopak wiele przeszedł, ma zaburzenia, traumę i można mu wiele wybaczyć. Ale czy scenarzyści trochę nie przesadzili? Naprawdę chcą pokazać, że jak ma się problem ze sobą to można absolutnie wszystko bo i tak zostanie zostanie to zapomniane a na końcu jeszcze przybijesz piątkę z dyrektorem i dziekanem i pochwalą jak to są z ciebie dumni.

ocenił(a) serial na 8
olliv

No scenarzyści pojechali i to bardzo. W sumie dopiero teraz na koniec dotarło do mnie, że od początku pierwszego sezonu to nieporadny Clay jest bazową i główną postacią całej produkcji ale po tym wszystkim co odwalił to momentami miałam go dość ale też było mi go zwyczajnie szkoda. Miło, że na koniec spotkał imitację Hanny (strasznie to było naciągane) i że w tym sezonie w końci stracił dziewictwo (als serio dopiero teraz? Przecież coś działał z Hanną, potem ze Skye no i chodził z Annie). Tak czy siak jego psycholog musiał być mega dobry skoro udało mu się uniknąć jakichkolwiek konsekwencji..

ocenił(a) serial na 10
ZielonaCola

No też to trochę dziwne było dla mnie. Ale Hana go odrzuciła w sumie ( że niby za szybko itp ale miała to za sobą z zakiem) że sky nie dał rady bo widział Hane za każdym razem przecież ale że nie zrobił tego z Ani to byłam zdziwiona nieco

ocenił(a) serial na 5
ZielonaCola

Miło, że Clay stracił dziewictwo. Z randomowym lachonem na randomowej imprezie. W zamian za karnięcie się cool bryką Zacha. Którą potem rozbił. Miło.

olliv

No i dowalił Justinowi słowami, że on jest synem swoich rodziców itd. po tym jak się ujarał. Mam wrażenie że prócz śmierci mamy to też dowaliło Justinowi po psychice i pchnęło go w wir, że niema szansy by wyjść na prostą.

ocenił(a) serial na 10
Chile91

Jeszcze przespał się z córka szeryfa xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones