Trzynaście powodów
powrót do forum 4 sezonu

Jak wam się podobało? Bardzo mi szkoda Justina, uważam, że był najciekawszą postacią w serialu i zawsze wyczekiwałam scen z jego udziałem. Myślałam, że uśmiercą Zacha patrząc na jego irracjonalne zachowanie przez cały sezon, ale Justin? Mogli pokazać, że chłopak z taką przeszłością i problemami ma szansę wyjść na prostą. Ostatnie sceny ze szpitala z nim ogromnie wzruszające, nie wiem jakim cudem Clay miałby się po tym pozbierać, skoro jego psychika już i tak była w strzępach, a na koniec jeszcze taki cios. I ten jego wyjazd na studia zupełnie irracjonalny patrząc na to w jakim był stanie.

ocenił(a) serial na 10
lanoche34

Jestem dokładnie tego samego zdania. Bardzo nie podoba mi się to co zrobili z Justinem. Od początku jego wątek wzbudzał moje największe zainteresowanie i liczyłam na szczęśliwe zakończenie dla niego.

Lilii16

Cały ten sezon to jedno wielkie nieporozumienie. Gloryfikuje zachowania wandalizmu, nieposłuszeństwa, kłamania, przemocy itp. Za takie zachowania nikt nie ponosi ZASŁUŻONEJ kary, ba w nagrodę jest bal. Żenujące. I ta ciągła promocja homoseksualizmu... Ale cóż, w serialach od Netflixa to już standard, punkt od którego zaczyna się pisanie scenariusza.

ocenił(a) serial na 10
lanoche34

Ja też obstawiałam, że to Zach umiera, a tu niespodzianka. A mi za to nie podobał się wątek Zacha, Tu niby taki be, chleje, ma na wszystko wyje@#*& a po przemowie Alexa nagle już jest cacy. Mogli bardziej ten wątek rozwinąć, albo odmienić go po wypadku z Clayem

ocenił(a) serial na 7
lanoche34

Również myślałam, że pokazany pogrzeb, to pogrzeb Zacha- myślałam, że popełni samobójstwo. Również kibicowałam Justinowi, a tu takie zakończenie ;/ Myślę, że jednak ma to sens, w końcu rozwiązali tym wątek zazdrości Claya, relacji Jessici z Justinem i z Diego, problemów z narkotykami. Gdyby nie jego śmierć, zakończenie byłoby bardziej otwarte i zostawiałoby dużo możliwości na przyszłość- niekoniecznie pod serial, mam na myśli po prostu na rozważanie przyszłości bohaterów ;)

ocenił(a) serial na 10
Lunatyczka228

A ja myślałam że Tony umrze

ocenił(a) serial na 10
Murrkje222

Ojjj Tonego szkoda by było, wg mnie największe ciacho z obsady(mimo, że za niski)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones