PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811124}

Tuca i Bertie

Tuca & Bertie
6,8 4 180
ocen
6,8 10 1 4180
Tuca i Bertie
powrót do forum serialu Tuca i Bertie
ocenił(a) serial na 1
Benek_Zbenek

Nie warto. Po 15 minutach odpadłam, przerost formy nad treścią.

użytkownik usunięty
Czestus

Polecam recenzję z serialowej.

ocenił(a) serial na 1
Czestus

Mam dokładnie takie same odczucia. Też wyłączyłem. Męczące, nieśmieszne... po prostu słabe. Nie warto.

ocenił(a) serial na 5
Benek_Zbenek

Jeśli odwołamy się to innego serialu tejże rysowniczki ten serial jest wydmuszką ,fabuła dość naciągana oraz momętami zbyt odważna. Warto jednak zobaczyć aby docenić jeszcze bardziej ,,Bojaka" dostrzec jak trudno jest powtóżyć sukcej tej produkcji

ocenił(a) serial na 7
Benek_Zbenek

Ma potencjał na drugi sezon, porównując do Bojacka powiem, że w BH bardzo mi się dłużył pierwszy sezon i cudem przebrnęłam, a kolejne sezony mnie tak wciągnęły, że byłam załamana, że skończyłam ten serial, więc mam nadzieję, że tutaj też z kolejnym sezonem będzie jeszcze lepiej.

ocenił(a) serial na 9
Benek_Zbenek

właśnie skończyłam oglądać i wreszcie miło jest obejrzeć coś bardziej pozytywnego i uwzględniającego kobiecą perspektywę na świat <3 wg mnie troche nie fair, żeby porównywać to do Bojacka ( którego uwielbiam) oprócz animacji, bo tematyka totalnie inna. ten serial uderza w bardziej bezchmurne tony życia i bardziej czilluje, ja polecam

użytkownik usunięty
Benek_Zbenek

Właśnie skończyłem sezon.
Ogółem ogląda się całkiem szybko i przyjemnie. Serial przedstawia raczej perspektywę kobiet i podejmuje kilka głośnych w ostatnich czasach kwestii jak np. napastowanie seksualne.
Jest to jednak serial dosyć pojechany, momentami trochę eksperymentuje z formą. Jeżeli chodzi o humor to raczej kwestia subiektywna. Jeśli jednak chodzi o mnie bardziej bawiły mnie postaci drugoplanowe/epizodyczne niż główne bohaterki.
Nie do końca zgodzę się z tym, że jest to coś innego niż BoJack. Owszem, pozornie wydaje się być - inni bohaterowie, inne życia czy problemy. BoJack to historia wygasłej gwiazdy - tu mamy raczej historie "szarych ludzi". I wszystko jest posypane dużą dawką optymizmu, żartów, kolorów. Jednak jest w tym jakaś głębia, są pewne dramaty tylko trzeba je dostrzec. To jak zachowują się główne bohaterki jest poparte odpowiednimi wydarzeniami z ich życia.
Irytowała mnie trochę postać Tuci, ale to już chyba kwestia gustu.
Serial zdecydowanie ma potencjał, zobaczymy w jaką stronę pójdzie.

ocenił(a) serial na 8

gdyby nie Tuca dałabym 8, może nawet więcej, bo lubię absurdalny humor.

Benek_Zbenek

Ogląda się serial dosyć lekko do momentu kiedy Bertie nie sklepie sobie jakiejś seksistowskiej psychozy jak to bee faceci ją molestują. Ja rozumiem, te sytuacje mają bawić ale momentami wprowadzają mnie w zażenowanie. Jeśli ten Drożdż nie miał jakieś traumy to najprawpodobnie jej stan psychiczny ociera się o schizoffrenie

Benek_Zbenek

Obejrzałam na siłę dwa odcinki i jedyne, co mi to dało to migrena. Trochę jakbym oglądała jedną wielką wizualizację ostrego ADHD.

ocenił(a) serial na 5
Benek_Zbenek

trochę warto, trochę nie warto. poziom pierwszych odcinków jest najsłabszy, trochę jak w bojacku. pozdrawiam cieplutko również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones