Tuca i Bertie
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 8

Hejka, wiecie może gdzie można zobaczyć 2 sezon? Nie wiem czemu nie ma na Netflixie ;(

ocenił(a) serial na 6
Filip10

Oficjalnie można go oglądać na Adult Swim - pierwszy odcinek jest na YouTube a ich oficjalnym koncie, a na reszę nalezy czekać ponieważ adult swim przejął serial po tym kiedy Netflix go skasował.

panodra_98

Czyli co jedyna opcja zobaczenia go to w telewizji?

ocenił(a) serial na 6
Dawido11

Adult swim w Polsce nie jest dostępny - zostaje ewentualne poszukiwanie w internecie na zagranicznych stronach i oglądanie po angielsku lub też oczekiwania aż któraś z platform streamingowych wykupi licencje.

panodra_98

ajć to słabo pewnie i tak nie ma jakieś bardzo dobrej fabuły

Dawido11

Jestem po 4tym odcinku i szału nie ma, mam wrażenie ze nie ma tam żadnej ciągłości fabularnej - można by było oglądać bez kilku odcinków, albo nawet nie po kolei bez żadnej straty, wiec fabuła raczej taka sobie

Filip10

Widziałem gdzieś info ze po emisji wszystkich odcinków będzie dostępny na HBO Max tj. Po 1 sierpnia. Możliwe ze pojawi się na naszym hbo go również, ale były już sytuacje gdy tak się nie stało, szczególnie jeśli jest to niszowy serial z małą grupą odbiorców.

SaintLuke

Po 15 sierpnia*

SaintLuke

no spoko dzięki za info

Filip10

Drugi sezon jest na HBO MAX :) Powoli spływają do nas rzeczy z Adult Swim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones