PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 075
ocen
8,0 10 1 25075
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Myślicie, że scena w której w pierwszym śnie Coopera Laura mówi, że spotkają się za 25 lat jest w jakiś sposób powiązana z nagłym ogłoszeniem powrotu Twin Peaks po równo 25 latach?

LilyWhite_MM

Tak mi się wydaje :)

ocenił(a) serial na 10
LilyWhite_MM

Pewnie tak tyle że ten tekst był w ostatnim odcinku ;-)

marcov1984

ten tekst był w DRUGIM odcinku, nie licząc pilota

ocenił(a) serial na 10
LilyWhite_MM

Może to był taki haczyk, i nam o tym w pierwszym odcinku przypomną?

ocenił(a) serial na 8
wmbco

Kochani nie czekajcie nabfilm jeszcze dwa lata. Mark Frost kończy juz książkę pt Sekretne Życie W Twin Peaks. Akcja książki skończy się w momencie gdzie ujrzymy 3 sezon pozdrawiam.

LilyWhite_MM

hej, właśnie zapomniałem o tym fakcie. Pewnie będzie to jakoś wkręcone w fabułę. Przypadek? Nie sądzę

ocenił(a) serial na 6
LilyWhite_MM

przypadek czy nie, ciarki człowieka przechodzą

ocenił(a) serial na 3
LilyWhite_MM

Wiem jedno - nie mogę się k...wsko doczekać tego serialu!

ocenił(a) serial na 8
LilyWhite_MM

Obejrzałem serial dopiero jakieś 2 lata temu, więc ta wskazówka "do zobaczenia za 25 lat" ciągle napawała mnie nadzieją, że to jeszcze nie koniec. Oczekiwałem tego i niedługo po tym gruchnęła wiadomość, że Lynch rozpoczyna prace nad kontynuacją, więc to NA PEWNO nie przypadek. Mimo iż ostatecznie premiera odbędzie się z małym poślizgiem w 2017, to nie mam wątpliwości że jest to właśnie powiązane z tą kwestią Laury w 'czerwonym pokoju'. Wierzę, że czekał aż serial urośnie przez ten czas w jego głowie i też doczeka się rangi absolutnie kultowego. Mam duże oczekiwania i wiarę w geniusz Lyncha.

LilyWhite_MM

Ci którzy nie wiedzą to produkcję Miasteczka Twin Peaks ze względu na zmniejszające się zainteresowanie drugim sezonem po prostu przerwano więc cała historia nie maiła sensownego zakończenia, jestem ciekaw czy będzie to kontynuacja.

ocenił(a) serial na 8
Centralny

To będzie kontynuacja,ale książki. Nie odmładza bohaterów

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

Jestem w trakcie czytania książki SEKRETY TWON PEAKS- bardzo wciągające! Nie mogę doczekać się nowego sezonu- pewnie przed nowym sezonem a po skończeniu tej książki obejrzę od nowa "Miasteczko Twin Peaks".

ocenił(a) serial na 8
masachiko

Pozdrawiam fana Twin peaks. Miłego oglądania życzę.

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
Centralny

jak to nie miała.. złapali zabójce koniec kropka...
trochę jestem rozczarowany trzecia serią (jak na razie obejrzałem 3 odcinki ) za dużo efektów wizualnych jednak oryginał miał inny klimat (mowie o tym co sie działo w czarnej chacie itp.) mam nadzieje ze dalsze odcinki bedą lepsze

neprosti

Hmmm może źle zapamiętałem... w każdym bądź razie zaczynam wszystko oglądać od początku czyli "Ogniu krocz za mną" i potem 1,2,3 sezon.

ocenił(a) serial na 7
Centralny

niestety po obejrzeniu 'ogniu..." jakoś inaczej oglada sie serial nie ma juz tego zaskoczenia

ocenił(a) serial na 7
LilyWhite_MM

Zwykły przypadek. Ważniejszy jest start nowego sezonu niż ogłoszenie samej daty jego startu.

LilyWhite_MM

26 lat*
1991 - 2017

Serial zakończył emisję w roku moich urodzin

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że ten temat powstał w 2015 roku, kiedy jeszcze generalnie było powiedziane że serial wróci w 2016 - 25 lat później.

Cysiek1991

Nie wiem jak ty, ale ja mam urodziny co roku ;)

ocenił(a) serial na 9
lia_13

Urodziny tak, ale urodziłeś/aś się tylko raz.

lia_13

Co roku to obchodzisz rocznicę urodzin.
Urodziny czyli fakt przyjścia na świat ma się póki co raz w życiu

malkontent

Narodziny to fakt przyjścia na świat, urodziny to nazwa święta.

Cysiek1991

Może w "spotkamy się za 25 lat" chodziło o spotkanie się aktorów... na planie :-P

Cysiek1991

Ja już nie wiem o co chodziło :( . Zaczęłam oglądać nowe odcinki i szczerze mówiąc jakoś mnie nie wciągnęło. Zobaczę do 4 odcinka, jak akcja nie ruszy to daruję sobie.

ocenił(a) serial na 7
Cysiek1991

a ja pamiętam jak oglądałem to w telewizji (niestety ostatniego odcinka nie moglem obejrzeć- zrządzenie losu) i dopiero jakieś 10 lat temu zobaczyłem jak sie zakończył serial.

ocenił(a) serial na 6
LilyWhite_MM

nie Laura, tylko Doppelgänger ;)

ocenił(a) serial na 9
LilyWhite_MM

Jak można o to w ogóle pytać?! Tam wszystko miało ogromne znaczenie, a co dopiero ''25 lat"
Przecież to oczywiste...

ocenił(a) serial na 9
LilyWhite_MM

Odbijam o tematu, ale czy Ty lub ktokolwiek inny jest w stanie powiedziec ile bylo ofiar w serialu?

ocenił(a) serial na 8
Dolce_far_niente

Lepiej zadać pytanie ile Cooper zabił osób kiedy przejęła go czarna chata. Wątpię czy serial to odpowie. Może książka nadchodząca. The finalle Dosierre.

ocenił(a) serial na 9
batesmotel27

Poprzednie sezony pokazaly, ze serial zamyka tyle samo kwestii, co otwiera. Na pewno bedzie ciekawa dyskusja :)

Skoro juz odpisuje to wrzuce kolejne pytanie. A co z Bobem, ktory po opuszczeniu Lelanda wspominal o przenosinach do Buffalo?

ocenił(a) serial na 8
Dolce_far_niente

Nie kojarzę tych słów u Boba. Napewno szukał nosicielami naczynia i znalazł dzięki Lynchowi,który na złość stacji BBC czy jaka tam była wysrubowal finał tak,że ilu ludzi tyle interpretacji.

ocenił(a) serial na 9
batesmotel27

Zle sie wyrazilem, wybacz. Slowa wypowiadal Bob bedac jeszcze w ciele Lelanda, tu przed (nie po) jego opuszczeniem.
Tak, tak, wymuszony koniec drugiego sezonu był wyjatkowo chaotycznym cliffhangerem.

Planowalem zapoznac sie z ksiazka Jenny Lynch, ale natrafilem na opinie, iz nie/niewiele wnosi i jest srednia pozycja. Przyjrze sie tej, o ktorej wspomniales.

ocenił(a) serial na 8
Dolce_far_niente

Nie czytałem. Za to posiadam Sekrety twin peaks i są o wszystkim tylko nie o tym co chciał by fan. Właściwie dla mnie książka motylkowym dwie ostatnie strony ciekawe.

ocenił(a) serial na 10
Dolce_far_niente

Polecam książkę. Jest parę ciekawych rzeczy związanych z Laurą, dzięki temu można prześledzić jej drogę do śmierci. Trochę się rozjeżdża między książką a Ogniu krocz ze mną, ale to normalne.
A pewnie ojciec Jenny miał wpływ duży co ona tam napisała.

ocenił(a) serial na 9
modrzew1945

Zaraz zerkne czy jest wersja na urzadzenia mobilne. Dzieki.

ocenił(a) serial na 3
LilyWhite_MM

Na pamiątkę:-)
https://www.youtube.com/watch?v=swiVa2LqO04

Dialog Kyle'a MacLachlana (agent Cooper) z przebranym za kobietę... Davidem Duchovnym:
- Myślałem, że nie interesujesz się już dziewczynami.
- Może i noszę sukienkę, ale majtki wkładam po staremu, jeśli wiesz, co mam na myśli.
- Nie bardzo.
:-)

I już jest dziwnie.
Dlatego ten serial jest jedyny w swoim rodzaju.
Dlatego jest ponadczasowy.

Na osłodę obrazek z epoki:
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

LilyWhite_MM

Żeby tylko przed zakończeniem tego nie powiedzieli, że spotkamy się znowu za 25 lat :)

LilyWhite_MM

Tak. Było to spomniane 25 lat temu z jezdych z wywiadów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones