PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 298
ocen
8,0 10 1 25298
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Where is Annie?

użytkownik usunięty

czy ktoś wie?

W dziurze fabularnej razem z Audrey, Leo, Donną, szklanym pudełkiem, Woodsmenami, dziewczyną zjadającą robala, parą z 8 odcinka i całą resztą 3 sezonu XD

ocenił(a) serial na 10
Fass_

Dokładnie tak. Ja chętnie wyciągnąłbym Annie z tej dziury, ale cóż nie wiem gdzie jest portal do niej ;)

użytkownik usunięty
rockman80

"How's Annie?" to było przerażające wręcz pytanie w kontekście zakończenia drugiego sezonu i całego Twin Peaks. Bardziej od "rozwikłania" sprawy Laury Palmer, intrygowało mnie cały czas to, czy będzie w sezonie trzecim odpowiedź na to pytanie. A tu nic - nikt nie wie, nikt się nie pyta, nikogo to nie interesuje... Where is Annie do jasnej ciasnej??

Nie zapominajmy, że dla Annie Cooper był w stanie oddać nawet własną duszę, a według 3 sezonu jego największą miłością była Laura Dern w stylówie Michała Wiśniewskiego XD

użytkownik usunięty
Fass_

właśnie gdzieś w innym temacie wyczytałem ciekawą teorię, dlaczego nie ma Annie. Jest całkiem sensowna - bo to ona wystawiła Coopera. I nie było sensu wyjaśniać "How's Annie" dalej. A według mnie to upiorne pytanie zadawał BOB, zadawał je Cooperowi, który przed lustrem walczył z BOBem ale przegrał. A skoro już wiedział, że Annie go wystawiła, nie było sensu dalej do niej "wzdychać" :) Pewnie nawet nie istniała... a taka sympatyczna babeczka z niej była no

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones