PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666008}

Twisted

7,0 3 566
ocen
7,0 10 1 3566
Twisted
powrót do forum serialu Twisted

Czy ktoś z was zna seriale typu Twisted czy PLL?

ocenił(a) serial na 8
DarkAngel1989

Trochę podobny jest serial Revenge. Opowiada o dziewczynie, która mści sie za śmierć swojego ojca.
Polecam również The Lying Game o dwóch bliźniaczkach.

ocenił(a) serial na 8
rogoszczanka2011

Hm i jeden i drugi oglądałam. Co prawda nie wszystkie odcinki i jakiś czas temu więc może w wolnych chwilach nadrobię zaległości :)

ocenił(a) serial na 4
DarkAngel1989

http://www.filmweb.pl/serial/Weronika+Mars-2004-162141

kamil665544

Ooo Weronikę polecam. :) Sama teraz to oglądam. Wciąga bardzo.

ocenił(a) serial na 4
Destiny_5

Ja oglądałem jak emitowali na tvn ,teraz czekam na pełnometrażowy film ;-)

kamil665544

Też czekam na film. Widziałam zapowiedź i nie mogę się doczekać. :)

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

jeśli chodzi o takie, którym motywem przewodnim tajemnica to klasyk a więc Twin Peaks, trochę jego nieudolna podroba ale idzie się wciągnąć Happy Town.

Elementy klaustrofobiczne plus zagadka : Wyspa Harpera, Persons unknown.

Lost room.

ocenił(a) serial na 5
DarkAngel1989

Porównanie Twisted do PLL to chyba żart? W PLL naprawdę dużo się dzieje, nie jest taki drewniany, Twisted jest niestety wybitnie słaby i przewidywalny. Co więcej, bardzo wolno się rozkręca i ciężko przejść przez pierwsze 10 odcinków, podczas, gdy w PLL po pilocie już czekasz na kolejny odcinek.

Revenge bardzo dobry, scenariusz jest świetny, główna aktorka lekko drewniana ale da się ją lubić,

Veronica Mars to serial już kultowy :)

Unibet_78

Nie przesadzajmy :) PLL to nie serial wysokich lotów. Był jednym z pierwszych o takiej tematyce i udało mu sie całkiem nie zle wybić. Ja już wole 2/3 sezony serialu, ale serialu na tym samym poziomie i zakończeniu historii niż ciągnięciu jej przez nie wiadomo ile i motania się w rzeczy, które są nie do wyjaśnienia. W Twisted chociaż na bieżąco wyjaśniane są różne rzeczy. Choć zgadzam się z tym, że to też nie jest ambitny serial.

ocenił(a) serial na 5
Arlett_a

A dla mnie (to moja opinia, rzecz gustu) PLL jest absolutnie zakręcony, co odcinek coś nowego i naprawdę można się pogubić, dlatego można go tak długo kręcić. W Twisted po 12 odcinkach pojawia się dopiero 2 pytanie. To za mało na kryminalny serial o nastolatkach gdzie główna bohaterka wygląda jak bląd kopia głównej bohaterki PLL.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Ja polecam http://www.filmweb.pl/serial/Internat-2007-433143

ocenił(a) serial na 6
Unibet_78

PLL nie jest zakręcony, jest pogubiony, twórcy się pogubili, absurd goni absurd i większość ludzi , z którymi rozmawiam, ogląda z sentymentu. A jeszcze czekają nas kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

moze glupe pytanie ale co to jest PLL?;))

mw_p_fw

Cyba: pretty little liars

ocenił(a) serial na 6
dori97

thx, fajny jest ten serial?

ocenił(a) serial na 6
mw_p_fw

Wciągający. Pierwsze dwa sezony - choć nie jest to jakieś ambitne twórstwo, trzymają poziom, potem juz popłuczyny. Jednak nie znam osoby, która by sie oderwała po kilku pierwszych odcinkach ;p

DarkAngel1989

Bates Motel - serial tez tajemniczy, moze nie w stylu pll (nie oglądałam), ale świetny link: http://www.filmweb.pl/serial/Bates+Motel-2013-661871 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones