PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Jak wyobrażacie sobie dalsze losy głownych postaci, głównych par, po wydarzeniach z ostatniego odcinka? Zakończenie jest dla mnie smutne i pesymistyczne. Mimo pozornego happy-endu wydaje się, że obu parą nie uda się zostawić przeszłości za sobą, a przez to, nigdy nie będą cieszyć się pełnią szczęścia. Jak wy to sobie wyobrażacie?

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Ja myślę sobie to tak...
Mija kilka miesięcy np. pół roku. Onur próbuje odbudować relację z przyjacielem, Bennu i Szecherezada pracują dalej w swoim zawodzie - albo mogłyby nawet założyć wspólną firmę. Następnie nasi panowie, postarali by się odbudować swoje nieudane małżeństwa.

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Hmmmm.....jak to widzisz? Po tym co się stało, Onur tak sam z siebie zdecydował by się na odbudowę relacji z Keremem? A odbudowa małżeństw? Jak to sobie wyobrażasz?

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

W zasadzie to Kerem zrozumiałby swój błąd i chciałby, żeby Onur mu wybaczył. Ale Onur nie jest osobą, która bardzo łatwo wybacza, więc Kerem musiałby się wysilić, żeby odbudować ich przyjaźń. Ale to nie jest niemożliwe- nie można ot tak przekreślić tych lat w których mogli na siebie liczyć.
Odbudowa małżeństw nie byłaby taka prosta. Zostało powiedziane wiele gorzkich słów i utrata zaufania - trochę czasu by to potrwało. Ale dać jakiś konkurentów Keremowi i Onurowi, a ci przystąpiliby do działania. Albo może jakieś fikcyjne małżeństwa? Jak myślisz

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Co do Kerema i Onura, masz rację. Co do losów głownych par, w przypadku Kerema i Bennu, to by nie przeszło, co do fikcyjnych małżeństw....kiepski pomysł.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Ciężko byłoby być razem Bennu i Keremowi. Szecherezadzie i Onurowi też. Mogliby spróbować na etapie koleżeństwa ze swoimi byłymi ukochanymi... co o tym myślisz?

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Myślę, że Keremowi i Bennu, mimo wszystko było by łatwiej, niż ci się wydaje. Jeśli oglądałaś serial, to pewnie pamiętasz, że w przeciwieństwie do Onura i Szeherezady ich małżeństwo było udane. Nie idealne, tak jak wszystkie małżeństwa w realnym świecie, ale na pewno byli szczęśliwi. Nie odchodzili od siebie co chwile, wspominając o rozwodzie. Niestety, scenarzyści wymyślili tak, że to wszystko zburzyła śmierć ich synka.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Ich małżeństwo nie było idealne, ale nie wątpliwie byli ze sobą szczęśliwi. Szkoda, że śmierć ich synka, tak zburzyła ich szczęście. Więc myślę sobie tak, że Bennu i Kerem spotkaliby się po np. 6 miesiącach i spróbowali ze sobą szczerze pogadać. Może nawet zostaliby przyjaciółmi... Co do Szeherezady i Onura - to szczerze - bardzo ciężko to widzę - on zawsze był władczy a ona stanowcza. Dla niej zawsze było coś czarne albo białe.

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Ale Kerem i Bennu się nie rozstali, pogodzili i wyjechali razem do Ameryki. Temat nie dotyczy wersji alternatywnej, tylko tego co wydarzyło by się po ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

W ich przypadku mogłoby być tak, że po prostu zostaną w Ameryce i tam ułożą sobie życie. A jak myślisz co mogłoby być z Szecherezadą i Onurem?

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Wydaje mi się, że pewnie znowu by się kłócili.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Bennu i Kerem?

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Nie. Onur i Szeherezada.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

A tak to się zgadza. Ja nie rozumiem jak oni w ogóle mogli być razem. Non stop o coś im chodziło, rozchodzili się itd...

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Ja myślałam o tym, że Kerem i Bennu wyjechali by do Ameryki, w czasie pobytu Bennu poszła by na terapię, ale nie zabawili by tam długo. Po jakichś 2-3 miesiącach musieli by wrócić do Turcji. Powodem był by stan zdrowia Seval, oraz sytuacja w firmy. Gdyż Burak radził by sobie przeciętnie i Onur potrzebował by kogoś doświadczonego do pomocy w jego prowadzeniu.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Tak mogłoby być. A jak widzisz pogodzenie się np. Onura i Szecherezady?

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

I właśnie z tym był by problem.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

W ostatnim odcinku, Szecherezada nie wyszła za tego szefa (nie pamiętam jak mu tam było) ale jaką minę miała jak zobaczyła Onura.
Przecież byli ze sobą w serialu, fakt faktem, że często się rozchodzili...
To są dwie silne osobowości, on nie da sobą pomiatać i ona także. Oboje uparci i nieustępliwi. Co by musiało się stać, żeby się pogodzili? Może porwanie Kaana?

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

- Mogło by być tak, że Bennu mogła by w końcu zacząć normalną terapię, którą kontynuowała by po powrocie do Turcji.

- Doszło by do pierwszego od 2-3 miesięcy spotkania Kerema z Onurem. Onur stwierdził by, ze nie sądził że będzie żałować, że Kerem wyjechał, gdyż Burak radzi sobie przeciętnie.

- Mogło by dojść do takiej "oczyszczającej rozmowy". Może najpierw między Keremem a Onurem i Szeherezadą. A później do wszystkiego dołączyła by Bennu. Porozmawiali by sobie o tym, co było, co jest i jak to będzie w przyszłości. Myślę, że Kerem sam na sam wyjaśnił by wszystko Onurowi i Szeherezadze. Jak w ogóle doszło do tego, że wydał ich sekret.

- Doszło by do tej samej sytuacji, do jakiej doszło w pierwszej połowie i pod koniec serialu. Kerem ponownie przewartościował by swoje relacje z Onurem. I na nowo, zaczął by cenić jego przyjaźń. Przeprosił by i prosił o Onura o wybaczenie. Stwierdził by, że nie wszystko zostało stracone. Że kiedyś, pewnego dnia między nimi znów będzie jak dawniej. Zadeklarował by, że bardzo zależy mu na tym, by odzyskać jego przyjaźń i zaufanie, ale przede wszystkim braterską miłość, jaką go darzył. I poprosił by Onura, by ten dał mu szansę na to wszystko zasłużyć.

To wszystko co wymyśliłam. Może jeszcze coś wymyślę. Zobaczę.

ocenił(a) serial na 6
HotChocolate90

Kolejne pomysły:

- Kerem i Bennu ostatecznie zamkną za sobą rozdział śmierci synka, alkoholizmu Bennu i Edy. Spędzą razem w rocznice śmierci synka cały, wolny dzień. Odwiedzą stare miejsca. Grób swojego dziecka. Ich dawny dom w którym spotkało ich tyle przykrości. I przystań w której stał jacht Kerema, gdzie mieszkali krótko po ślubie i byli tam szczęśliwi. Kerem i Bennu zabiorą tam rzeczy synka, które ciągle trzymali. Ułożą je na takiej jak by tratwie i puszczą w morze. Mówiąc, że muszą przejść przez życie, bez niego i powinni pozwolić mu odejść. Potem odwrócą się zamkną oczy i zaczną wspominać.....najgorsze chwile ich związku. Po czym zdejmą obrączki i wyrzucą je przez ramie do morze. A potem spędzą razem zaskakująco miły dzień. Który zakończy się wieczorem w łóżku, bardzo namiętnym zbliżeniem tej pary.

- Onur po długich rozważaniach, ostatecznie wybaczy Keremowi i zdecyduje się dać swojemu przyjacielowi ostatnią szansę.

- Szeherezada dowie się że po rozwodzie Onur, co wieczór bzykał się z inną kobietą. I ta para znowu zacznie się kłócic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones