PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Czy tylko ja zauważyłem że operatorzy kamer podczas wykonywania pracy dostają silnych napadów drgawkowych ? Tak spie.... zdjęć to ja w żadnym serialu nie widziałem aż oczy bolą od tej trzęsiawki. Niektóre ujęcia są robione tak paskudnie że ma się wrażenie jakby za kamerką stał pijany szwagier pana młodego na weselu albo ojciec na komunii

marekwyszosiat

heh mi się w jednym odcinku wydawało że przez chwilkę było widać trzecią osobę stojącą obok kamery, a właściwie jaj rękę / ramie ;) taka pewnie mała nieistotna wpadka

pi0trek_2

Przypuszczam, że w takich serialach, tzw. tasiemcach, które mają po 200 odcinków, realizatorzy nie są w stanie zadbać o szczegóły. Na korzyść przemawia to, ze wnętrza i widoki są piękne

gAmA_6

Ale tu nie chodzi o jakość zdjęć bo po prostu tej jakości nie ma To wygląda jakby kręcił to pijak na delirce

marekwyszosiat

Nie wspominając o ogólnej jakości zdjęć - jakby z kamery za 800 zł z bazaru od ruskich.

temura

Te wszystkie seriale tureckie, meksykańskie, brazylijskie nie mają żadnej jakości, co nadrabiają - zauważcie to - strojami, widokami i ckliwą treścią. I na to w większości wszyscy dają się nabrać.

gAmA_6

Fajnie byłoby pobawić się "w zauważanie" braków jakościowych i dzielić się tutaj z innymi tym, co kto dojrzał

gAmA_6

Ja się niestety nie podzielę szczegółami, bo serialu nie oglądałem a widziałem tylko kilka odcinków po kilka minut, przechodząc z pokoju do pokoju, patrząc czym to się moi domownicy zachwycają :)
No ale tak - jakościowo słabizna, ale to też nie o to chodzi, bo jako produkt telewizyjny oceniam raczej dobrze, bo znajduje swoich odbiorców (nasze mamuśki, babcie, ciotki, itd) i je przyciąga - a to chyba o to chodzi w tym biznesie.

temura

Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale myślę, że żaden z tego typu seriali nie zachwyci ludzi młodych. Ja jestem ze starszej półki, ale byle czym się nie zachwycam. Natomiast jak nie mam co robić, to chętnie popatrzę, bo raz, że to coś innego, dwa, że nieskomplikowana treść, a trzy, że miłość, więc można sobie to i owo przypomnieć z czasów durnej młodości.

gAmA_6

Rozumiem o co Ci chodzi. Ja na tego typu seriale mówię "seriale między kuchnią a łazienką", czyli takie, na które zerkniesz na chwilę przechodząc z pokoju do pokoju i nawet jakbyś nie oglądała połowy odcinków to i tak będziesz na bieżąco, hehe :D

temura

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones