PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Patetyczne zwroty akcji, groteskowe szafowanie tematem miłości do rodziny, wrzaski w sytuacjach, gdzie normalni ludzie panują nad emocjami, pomiatanie kobietami przy podkreślaniu rzekomego szacunku wobec nich, montaż i jakość obrazu jak ze studia foto-wideo wiesiek Trąbka z Woli Dzbądzkiej, nielogiczności fabuły, itd.
Powiedzmy sobie wprost - to jest marna produkcja nawet jak na wszechobecny w popołudniowo-wieczornym paśmie TVP turecki paździerz. a wielka popularność tego serialu wystawia fatalną wizytówkę widzom TVP.. Do podobnie ponurych wniosków sprowadza kwestia stosunkowo wysokiej oceny na filmwebie. przeraża mnie to, jak bardzo bezrefleksyjni i bezkrytyczni potrafią być nasi widzowie.

ocenił(a) serial na 9
cedwa

Nie zgodzę się z powyższą opinią. Od tego serialu na całym świecie zaczęła się moda na tureckie telenowele. Ma on najwięcej odsłon na You Tube ze wszystkich seriali świata. Jest o tym napisane w Internecie. Mogło by być lepiej, ale to jeden z pierwszych tureckich seriali, potem są coraz lepsze. Turcy potrafią uczyć się na błędach. Mi podoba się muzyka, gra niedomówień, wielka miłość mimo wszelkich przeciwności losu pary głównych bohaterów, szacunek dla ludzi starszych, piękne krajobrazy, ciekawa fabuła, chociaż czasem może i brak logiki. Ale serial wciąga i jest o wiele lepszy niż wszystkie polskie razem wzięte. Kobiety rządzą, są silne i nie zauważyłam wielkiego pomiatania nimi. Wcale się nie dziwię, że polskim widzom spodobał się ten serial, bo jest taki jakiś inny. Zapewniam, że nie tylko babcie i emerytki go oglądają, bo także młodzi ludzie oraz osoby wykształcone po studiach.

ocenił(a) serial na 6
AnkaJ_3

Ja zauważyłam, że w tym serialu kobiety raczej dają ciała, zwłaszcza w drugiej części serialu.

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

Ale wcale nie są pomiatane przez facetów. To one są te gorsze, bezwzględne, bezczelne - zwłaszcza w II części serialu. Nawet Nadide - muzułmańska żona- tak sobie męża urobiła, że we wszystkim pod koniec serialu liczył się z jej zdaniem. Fusun zdradza męża, Bennu i Szeherezada doprowadzają do rozwodu, Melek - taka wyzwolona, robi, co chce. Sezen wyjeżdża na studia(wreszcie zmądrzała). Gdzie jest to pomiatanie kobietami w tym serialu ?

ocenił(a) serial na 1
cedwa

Tego nie dasię oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones