PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Tutaj będziemy dodawać posty o dalszych losach bohaterów :)

Essien_M

Czy Kerem umrze? Wiem, że to raczej nastąpi dopiero dużo później, ale jednak liczyłam na happy end miłosnej historii jego i Bennu. :'( ktoś coś wie na ten temat?

_Hope

Widziałam jak go postrzelili ale nie umrze i w ostatnim odcinku zejdzie się z bennu. Będzie happy end

madzik_867

Dzięki! Ta para interesuje mnie chyba bardziej niż główni bohaterowie :D

ocenił(a) serial na 6
_Hope

Fusun będzie mącić w serialu, gdy dowie się że Ali Kem ją zdradza dojdzie do tego że zostawi dom i odejdzie do kochanki ale jego żona będzie miała nowotwór i wróci do niej.
Burhan pozna swojego wnuka i uzna go będzie go świetnie traktował, Szeherezadę będzie prosił o wybaczenie początkowo nie będzie chciała mu wybaczyć ale z czasem zmieni zdanie.
W 29 odc wg oryginału u nas pewnie później będzie miał się odbyć ślub Szeherezady i Onura niestety do ślubu nie dojdzie. W 1 odcinku dziewczyna, którą zwolnił Onur oskarży go, że proponował jej seks za pieniądze. Gdy Szehe się dowie ucieknie i do ślubu nie dojdzie w ucieczce pomoże jej Kerem.
Pojawi się Eda to była dziewczyna Ahmeta, strasznie namiesza w serialu. Zatrudni się u Onura i cały czas będzie knuć przeciwko Szeherezadzie. Poda Szehe zatrutą herbatę i przez to Szehe straci dziecko.
Benuu i Kerem będą mieli dziecko ale Benuu również poroni zacznie pić na końcu będą jednak razem.

ocenił(a) serial na 2
Cherry21

Fusun będzie mącić Szerezadzie? była dziewczyna Ahmeta też czy tak ogólnie w serialu? Dlaczego babcia w ostatnich odcinkach ma głowę zabandażowaną? i dlaczego się rozwiodą? i co z ta Melek?

ocenił(a) serial na 2
darjaa

aha rozpędziłam się na drugie pyt już znam odp

ocenił(a) serial na 6
darjaa

Najgorzej mącić będzie Eda poza tym Onur będzie miał córkę o której istnieniu nie wiedział.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

A dla czego Eda będzie chciała zastrzelić Kerema?

christinearron

Tego nie wiem.
A jeśli chodzi o jego ukochaną to Onur miał kiedyś żonę,którą przyłapał na zdradzie i od tamtej pory nienawidził kobiet i wszystkie je traktował tak samo. Jeszcze później pojawi się córka Onura,gdy jego pierwsza żona zginie.

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Oglądałam ostatni odcinek ale nie po polsku i faktycznie była tam z Onuram jakaś dziewczynka.

christinearron

On i Szehe będą ją później wychowywać

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

A będa mieli wspólne dzieci?

christinearron

Nie będzie to pokazane. Na końcu będą razem z Kaanem i tą dziewczynką Onura. A wcześniej na ślubie z Onurem Szehe straci dziecko.Bo tego chyba jeszcze nie było w tv.

madzik_867

To było wesele nie ślub.Ślub odbył się dużo wcześniej

madzik_867

Nie była żoną tylko narzeczoną.

magbea11

Dobra, moglam coś pokręcić sory. To pewnie przez te napisy

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

To nie była jego żona, tylko narzeczona. Onur miał się z nią żenić, byli 2 lata w związku, ale Nil go zdradziła. Przyłapał ją na zdradzie i potem, kiedy przyszła do niego ze łzami i powiedziała, że jest w ciąży, on jej nie uwierzył i rozstał się z nią. A teraz po latach okazało się, że Nil zginęła w wypadku i miała córkę z Onurem. Ale przez te wszystkie lata nic mu o tym nie powiedziała.

ocenił(a) serial na 6
christinearron

Kerem będzie miał romans z Edą. Zerwie z nią, a ona nie będzie chciała się odczepić. Kerem zagrozi jej, że jak się od niego nie odczepi, to ją zniszczy, a ona z zemsty będzie chciała go zabić.

Cherry21

Ja chyba osiagnelam szczyt lenistwa ale. Tam spoilery wszyscy pisza wiec po co latac tu? ;) i kto sie z kim rozwiedzie?

ocenił(a) serial na 2
marta490

onur i szeherezada

darjaa

No to sie nabyli małzenstwem :-) ciekawe dlaczego sie rozwioda

Cherry21

Fusun też będzie miała romans i potem się wyprowadzi wyjedzie.

ocenił(a) serial na 2
Cherry21

to Onur z Kerem się w końcu pokłócą o Szeherezadę?

darjaa

Będą między nimi zgrzyty ,ale nic poważnego się nie wydarzy,Kerem zrozumie ,że nie ma szans u Szeh i zbliży się do Benuu.

ocenił(a) serial na 2
Kinomaniaczka_95

oglądałam po turecku jak ona powiedziała Keremowi, że kocha tylko Onura...

ocenił(a) serial na 2
Cherry21

obejrzałam ten 29 odcinek, masakra tak uciec ze ślubu bez słowa..

darjaa

ślub był w 49 odcinku (jeśli chodzi o te co lecą w polsce)

Cherry21

U nas ślub jest w 49

ocenił(a) serial na 9
Essien_M

W ktorym odcinku oryginalu Szeherezada pozwoli spotkac sie Burhanowi z wnukiem? Czy moze spotkaja sie znow przypadkiem jak na cmentarzu?

ocenił(a) serial na 9
Carolinex6x

Pozwoliła Burhanowi spotkać się z Kaanem w 32 odcinku polskim.

ocenił(a) serial na 9
AnkaJ_3

Hihi ja juz dawno obejrzałam wszystkie odcinki Szehe jeszcze kiedy lecialy na tvp1 ;)

ocenił(a) serial na 6
Carolinex6x

Ciekawa jestem twojej opinii na temat serialu. Widzę, że dałaś mu bardzo wysoką ocenę, wyższą niż ja, chodź też mnie wciągnął.

Essien_M

Muszę przyznać że czas w tym serialu czasami biegnie szybko. Weźmy takie pobicie Szeherezady, w jednym odcinku ledwo żyje, jest w szpitalu, ale pod koniec jest już lepiej i martwi się już tylko tym, że będzie miała blizny, będzie oszpecona na całe życie. W kolejnym odcinku jest już w pracy, zdrowa jak ryba, a po pobiciu nie ma najmniejszego śladu (nawet zadrapania).

Kolejna sprawa to postrzelony Onur. To dopiero była masakra. Z początku myślałem że to mu się śni, bo strzelono do niego 5 czy 6 razy w różne części ciała w tym w klatę wyglądało to tak jakby nikt tego nie mógł przeżyć. Ale nie w 1000 i jednej nocy. W następnym odcinku Onur był już w pracy jak nowo narodzony tylko zmartwiona Szeherezada kazała mu pić zioła zamiast kawy dopóki nie wyzdrowieje.

Ale generalnie serial jest ok może to i nawet dobrze ze nie ciągna tak niektórych wątków. Ciekawy jest tez ten aspekt edukacyjny zwłaszcza na temat internetu, który wprowadza Gani. On jest taki komputerowiec który tłumaczy co można znaleźć w internecie, no i że warto używać legalnego oprogramowania itp itd. ;)

pi0trek_2

Postrzelenie Onura to pikuś przy sieczce jaką zrobiła Eda z Kerema.

ocenił(a) serial na 7
Essien_M

Czy w serialu pojawi się brat Kerema? I czy wyjaśni się w końcu, dla czego Kerem tak go nie lubi.... a właściwie czemu brat tak mało go obchodzi?

christinearron

Pojawi się.Kerem go lubi tylko nie akceptuje sposobu życia jakie prowadzi (llekkoduch)

ocenił(a) serial na 6
magbea11

Kerem nie tylko nie akceptuje sposobu życia swojego brata, ale przede wszystkim uważa, że matka bardziej go kocha i jest zazdrosny. Kerem uważa, że matka faworyzuje jego brata. Zresztą nie całkiem bezpodstawnie.

agneszko

Kerem nie jest biologicznym dzieckiem swojej matki, jest dzieckiem jej siostry, która popełniła samobójstwo krótko po porodzie.

ocenił(a) serial na 2
christinearron

już niedługo się pojawi...

Essien_M

Kerema postrzeli Eda,której też niestety wszystko wyjawi(był pijany i spędził z nią noc).

Essien_M

Po odkryciu komu Onur zapłacił za noc Kerem nikomu nic nie powie. Wycofa się też z walki o Szeherezadę. Póżniej nastąpi ta nieszczęsna noc z Edą

Essien_M

Kerem pokocha Bennu,pobiorą się będą dość szczęśliwym małżeństwem do czasu urodzenia przez Bennu martwego dziecka.

Essien_M

Bennu nie będzie mogła sobie z tym poradzić i zacznie pić.Wrócą też niedomówienia z przeszłości na temat Szeherezady.Bennu myślała,ze to Kerem dał jej pieniądze na operację z zamian za noc.Powie o tym Sewal,Melek,Burakowi.

Essien_M

Kerem powie im jak było ,ale będzie miał żal o to do niej.

Essien_M

To wtedy zdradzi ją z Edą.Rozwiodą się i to Bennu będzię chciała tego rozwodu Kerem nie.Scena w samolocie jest kilka dni po ich rozwodzie.Kerem nie odpuścił i mu się udało

ocenił(a) serial na 2
Essien_M

Dlaczego Cansel umrze?

ocenił(a) serial na 2
Essien_M

co z tym Haldunem ????

darjaa

Niezawodny prawnik Onura dogrzebie się grubej teczki grzechów Halduna. W czasie gdy Mihriban czekała na niego w restauracji, został zatrzymany przez policję - za przekręty w firmie. Mihriban nie będzie chciała z nim gadać, on będzie się awanturował, pobije się z Ganim. Zostanie też niesłusznie oskarżony o włamanie do firmy Szeherezady i kradzież komputerów.

ocenił(a) serial na 2
Marysia2504

Aha a to będzie dzieło Edy:-). dzięki.

Essien_M

To Szeherezada i Onur zejdą się na koniec ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones