PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94639}

Ucieczka w kosmos

Farscape
7,4 3 217
ocen
7,4 10 1 3217
Ucieczka w kosmos
powrót do forum serialu Ucieczka w kosmos

Jestem w trakcie 1 sezonu teraz i mam takie pytanie : czy cały serial jest scenariuszowo bazowany
na tendencji takiej, jak do tej pory jest w 1 sezonie,ze "mamy nagle kłopot i załatwiamy sprawe w
jednym odcinku i w nastepnym nowy klopot itd"?

ocenił(a) serial na 10
soglif3

Tak jest przez jakieś 3/4 1 sezonu. Potem zaczyna się ciąg odcinków, który prowadzi do finału sezonu.
W następnych sezonach ten schemat jest dużo mniej widoczny i większe znaczenia zaczynają odgrywać wątki przewijające się przez cały serial.

soglif3

Dwa pierwsze sezony są świetnie. Pozostałe dwa już niespecjalne

ocenił(a) serial na 10
cysiek63

Obejrzałem juz wszystkie 5 sezonow.Jedynie wg kuleje 3/4 pierwszego i troche 3 sezon.Reszta bez zarzutu.Ale ogolnie jest mistrz.

ocenił(a) serial na 9
soglif3

Jak podobała Ci się postać Harveya/Scorpiusa?

ocenił(a) serial na 10
posith

Ten aktor mial grac inna role i nie chcial grac Scorpiusa ale jednak zrobił to mistrzowsko.

ocenił(a) serial na 10
posith

aha..bo to chodzilo o Harveya...to tylko potwierdza moja opinie..aktor jest mistrz.

ocenił(a) serial na 3
soglif3

Ja wlasnie jestem w polowie 1 i ciezko mi sie oglada. Czy warto przebolec i skonczyc 1, czy moge od razu do 2 sezonu (jesli nie dzieje sie nic waznego), czy jesli mnie nie wciagnal na 11 odcinku porzucic serial? Normalnie bym porzucila, tylko sie tu naczytalam, ze 1 sezon nie byl najlepszy i moze warto przebrnac?

ocenił(a) serial na 10
Rlyeh

Ogladaj wszystko .Lec po kolei .Nic nie opuszczaj.Zaufaj mi.Juz niedługo nie bedziesz mogła sie oderwac.;)

ocenił(a) serial na 10
Rlyeh

no i czemu te 3 ? na pewno mnie nie posłuchałas...

ocenił(a) serial na 3
soglif3

Przepraszam! Zapomniałam w sumie o tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones