PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330328}

Uciekinierzy

Runaway
7,7 459
ocen
7,7 10 1 459
Uciekinierzy
powrót do forum serialu Uciekinierzy

..., który sciągnięto z anteny. :( Podobnie jak "Smith". Nie wiem o co tym amerykanom chodzi skoro zostawiają takie przeciętniaki jak "Heroes", czy "Jericho". Ktoś pewnie powie - oglądalność("Runaway" podobno "tylko" 1.8 mln widzów}. Wiać więc jaki gust mają widzowie w Stanach...

naitsabess

tu sie z Toba nie zgodze jesli chodzi o heroes, bo serial jest naprawde znakomity. czuje lekki niedosyt raptem po 3 odcinkach runaway i juz sie raczej nie zapowiada ze wznowia, chyba ze nie beda mieli co puszczac to moze wyemituja reszta sezonu, ktory i tak sie nie skonczy logicznie bo juz wstrzymano produkcje kolejenego sezonu. trwa wyscig szczurow o ogladalnosc danego serialu. jesli faktycznie wynik jest niezadawalajacy, przykladowe 1,8mln widzow to zdejmuja z anteny, paranoja!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Gobblin

Może niedługo reszta odcinków "Runaway" pojawi sie za darmo na necie - tak jak w stacji (nie pamietam nazwy), w której puszczano "Smitha" - odcinek 4 jest już dostępny (choć nie wiem jakie trzeba mieć łącze żeby w miarę komfortowo dało się to oglądać - ja w ciągu 20 min obejrzałem 2,5 reklamy :) czekać na serial nie miałem już cierpliwości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones