PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330328}

Uciekinierzy

Runaway
7,7 459
ocen
7,7 10 1 459
Uciekinierzy
powrót do forum serialu Uciekinierzy

wyemitowanych w USA. Czy ktoś wie coś o reszcie sezonu? Może można odcinki skądś pościągać?

michal_mm1

też właśnie poszukuję jakis odcinków tego superowego serialu:) ktos może wie gdzie można je ściągnąć? i czy jest w ogóle 2 sezon???

michal_mm1

Niestety z wiarygodnego źródła wiem,że jest tylko 1 sezon ;/

michal_mm1

ja słyszałam ze serial miał małą oglądalność w USA i szybko go ściągnięto i dlatego jest tyle odcinków ile jest ;| szkoda niestety ;|
Buziaczki :*:*

użytkownik usunięty
michal_mm1

Odcinków jest 9 a ostatni w najbliższy poniedziałek.
W USA wyemitowane zostały tylko 3 odcinki po czym ściągnięto serial z anteny temu że miał zamałą oglądalność.

Słabą reklamę zrobili w USA i u nas. O Prison Break robią wielkie halo i dużo ludzi ogląda. Po za tym to nie wiem dlaczego porównujecie te dwa seriale.(Ja nie porównuje) Oba są super ale różnią się całkowicie. Według mnie serial nie doceniony. Szkoda że nie ma 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Malazaa

Serial nie jest zły , dobrze że się nie wciągnołem , szkoda mi by było ;/
wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelko szkoda ze juz nie kręcą , z drógiej strony polsat mógł sobie odpuścić 9odc. i the end! ~.~ , pewnie amerykańce tanio sprzedali

ocenił(a) serial na 8

To byl ostatni odcinek?
Faktycznie wyjaśniło się kto zabił tą kobietę, ale .. jak dalej potoczyło się życie rodziny? Naprawde serial mi się spodobał i przykro mi jesli miałby sie tak zakończyć.

Jakieś wieści o dalszych losach?

michal_mm1

no szkoda, że tak nagle urwali :/
Serial o wiele lepszy niż po prostu w mojej opinii, bezdennie głupi Prison Break.
Wg. mnie jednak za mało było w Runaway uciekania, a za dużo uwagi autorzy poświęcili na miłosne perypetie młodzieży. Ale ogólnie podobał mi się bardziej niż PB.

ocenił(a) serial na 8
Grek

Mnie PB podobał się tylko w pierwszej serii gdy były kombinacje dotyczące ucieczki i relacji w więzieniu. Później już naciągane i przestałem oglądać.

Czyli naprawdę Uciekinierzy kończą się 9 odcinkiem? pozostaje niedosyt. Czy polecacie jakiś serial w takim klimacie?

Wczoraj wieczorem zacząłem czytać książkę traveler - zapowiada się ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones