PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330328}

Uciekinierzy

Runaway
7,7 458
ocen
7,7 10 1 458
Uciekinierzy
powrót do forum serialu Uciekinierzy

Przykro mi, ale nakręcono tylko 9 odcinków tego serialu, gdyż bodajże po 3 epizodzie został zdjęty z anteny w Stanach. Dlatego końcówka jest taka chaotyczna i w ogóle beznadziejna. Wiele rzeczy nie zostało wyjaśnionych.
Szkoda, bo ten serial miał coś takiego w sobie :)

ocenił(a) serial na 9
piotras92

szkoda, tak poprostu go ucieli. A bylo by co ogladac:) Dziwni sa Ci Amerykanie:/

piotras92

Beznadziejnie się kończy. Nic nie dokończyli niby ona zabiła i cześć. Dalej sie ukrywają, ale tam jest tyle niedokończonych wątków i pytań bez odpowiedzi! Jestem zawiedziona końcem. Nie pierwszy raz amerykanie tak robią...

ocenił(a) serial na 10
_S_

No jasne ze nie pierwszy raz! tak samo zrobili z równie fajnym i ciekawym serialem "Veronica Maras" tam tak samo nic nie wyjasnili! do bani! i I veronica I Uciekinierzy sa ZEJE...! nie wiem dlaczego Uciekinierzy mieli taka małą ogladalnosc w stanach! ale chyba i nie tylko bo czytałem ostanio na necie ze w polsce tez nie zrobił szału bo przebijały go jakies inne emitowane w tym samym czasie programy! bez sensu! serial był EXTRA

TURAL1

The 4400 - jeden z moich ulubionych seriali także beznadziejnie się skończył. Nic nie zostało wyjaśnione. Po prostu po którymś odcinku 4 serii przestali kręcić dalej. Porażka. Amerykańce to jednak głupki.

_illusion_

We wtorek oczekiwałam na Ranaway, dopiero jak póścili CSI zerknęłam w program...:(
Wszystko się popsuło(straciło cały urok)kiedy Lily przyznała się Paulowi do zabójstwa...:( zmartwiłam się..w końcu chodziło o ich niewinność...szkoda, że tylko 9 odcinków...ten serial naprawde mi się spodobał( fakty z życia wzięte)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones