PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330328}

Uciekinierzy

Runaway
7,7 459
ocen
7,7 10 1 459
Uciekinierzy
powrót do forum serialu Uciekinierzy

Hej mam takie pytanko. Zna ktoś może tytuł piosenki, która leci w tle zapowiedzi tego serialu na polsacie??? Będe bardzo wdzięczna za pomoc:) pozdrawiam

karola_3313

hej :) ja także chętnie sie dowiem kto jest wykonawcą i jaki jest tytuł tego utwóru, pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
karola_3313

Ja też Ja tez.



Pozdr
gggfggffghgfty

karola_3313

Myślałam,że tu znajdę odpowiedź :) też bym chciała wiedzieć co to za piosenka :P

karola_3313

Ja tez sie dolanczam do pytania. Co to za piosenka???

ocenił(a) serial na 10
maykel

Prawda. Ta piosenka jest boska!!! Sama bym chetnie poznała jej tytuł. Cały czas ją nucę i nie mogę pozbyć się jej z mojej głowy;) W sumie jest taka jak serial. Od pierwszego odcinka pokochałam fabułę. A i Dustin Milligan jest niczego sobie;)

karola_3313

Macie i nie cieszcie się albowiem plik mp3 ciężko znaleźć:
'There's No Place Like Home (Where Did You Go?)' - David Schwartz
życzę powodzenia.

wojak89

Wojak dzięki, a masz to na mp3? :) bo jakbys miał to powiedz to ja podam swojego mejla i byś mi wysłał co? :D

MarLa_14

Też szukałem tej piosenki i nie znalazłem :-(
Zgrałem jednak sobie dźwięk z czołówki filmu.
Tu macie mp3:
http://forum.uciekinierzy.net/muzyka/pomocy-t17.0.html

MarLa_14

Dementuje plotkę jakobym miał to na mp3. Jedyne co znalazłem na necie to pliki mp3 zgrane bezpośrednio z serialu. Będę szukał dalej...

karola_3313

Where Did You Go? to piosenka z serialu, myśle że to nie ta sama która leciała w zapowiedzi filmu ale moze sie mylę, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
kobiy7

Ostatnio na www.youtube.com znalazłam kilka filmików odnośnie Runaway. Do jednego jest wspaniała piosenka. Podaje linka http://pl.youtube.com/watch?v=EqjddAHuT2k&NR=1 i jak któś zna wykonawcę i wytuł tej piosenki to bardzo proszę o wiadomość. Pozdrawiam wszystkich fanów.

Wisienka_4

tak wisienko...ta piosenka na youtube do której podałaś link jest cudowna:)

Wisienka_4

Ta piosenka to "Remember" Gabriela Manna

Joan_of_Arcadia

bardzo dziękuje...a juz nawet wypytywałam sie o nią na You Tube:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones