PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547482}

Udręki młodego Bergera

The Hard Times of RJ Berger
6,8 888
ocen
6,8 10 1 888
Udręki młodego Bergera
powrót do forum serialu Udręki młodego Bergera

Czy ten serial będzie kontynuowany 3 sezonem ??

ocenił(a) serial na 10
fllaczek

piszą że nie ale po zakończeniu 2 sezonu jestem zawiedziony bo skończył się niespodziewanie. piszę że dużo osób przestało lubić serial i nie będzie 3 sezonu. Ostatni odcinek 2 sezonu najlepszy (po polsku jeszcze nie ma 10 11 i 12) 3 ostatnie super ale cóż furtka do 3 sezonu otwarta.

fajny334

A jeżeli mógłbyś to dałbyś mi linka do odcinków 2 sezonu z napisami/lektorem czymkolwiek byle mógłbym obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
fllaczek

Jeżeli chcesz od 1-9 to na stronie MTV polska z lektorem. Ja 3 ostatnie oglądałem po angielsku bo na tyle umiem żeby oglądnąć serial. bo do tego serialu nie robią napisów. A lektor to w te niedzielę na MTV chyba 10 odc. i co niedziela leci nowy (chyba).

fajny334

Ale na MTV są tylko (nie wiem czemu) odcinki do połowy .. :/

ocenił(a) serial na 4
fllaczek

nie... po prostu po polowie jest reklama i dalsza czesc dlatego pisze 10 minut nie 20

ocenił(a) serial na 10
fllaczek

dokładnie tak na MTV odcinki są podzielone na 3 części ale z 1 odc seri 2 coś mi nie gra.....muszę sprawdzić. (wydawał mi się być za krótki)

EDIT: 1 odcinek 2 serii zaczyna się od 2/2 czyli od tyłu musicie sobie ustawić aby leciał od 1/2 i potem na 2/2.

fajny334

no tak, wielkie dzięki (; Ostatnie pytanko, czy ostatnie 3 odcinki będą kiedyś na tym mtv.pl ?(;

ocenił(a) serial na 10
fllaczek

będą. Już 10 odcinek dodali 11 za tydzień a 12 za 2 tygodnie.

fllaczek

SPOILER

Myślę, że spokojnie możemy spodziewać się trzeciego sezonu. Przynajmniej zakończenie na to wskazuje.
Co prawda lekki happy-end był, czyli ugoda Owensa z R.J'em, ale w zamian teraz będzie prześladowany przez Couch'a :). No i oczywiście najważniejsza sprawa, która zakończyła cały sezon.
Dlaczego ludzie przestali lubić serial? Za co? Mi się podobało od początku do końca. Coś innego niż te wszystkie bzdury puszczane na MTV. Kiedy dokładnie wyemitowano ostatni odcinek 2 sezonu? I jaki odstęp czasowy był pomiędzy 1 a 2 sezonem?

ocenił(a) serial na 6
zwier

Ze przestali lubieć to przesadzili, oglądalność była na dobrym poziomie, mozecie sprawdzic na wiki, po prostu MTV wprowadza inne nowosci tj" młody wilkołak i reamke Beavis i Butthead i bynajmniej na razie sezonu 3 nie bedzie, potwierdzil to współproducent Seth Grahame-Smith

użytkownik usunięty
damianii

3 sezonu nie będzie nie tylko na razie, ale w ogóle. Serial został skasowany a w jego miejsce emitowana jest komedia "Awkward".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones