PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698800}

Układ

Mammon
7,1 841
ocen
7,1 10 1 841
Układ
powrót do forum serialu Układ

Niby wszystko sie toczy ale jakis niekonsekwentnie. Do tego norweskie nazwiska utrudniaja identyfikacje. Jeszcze do 4 odcinka niech bedzie. Ale 5 to jak mlodziezowe " wakacje z duchami " a 6 metna jakby rozwiazanie bylo na sile..... Pomijam ze gostek wszedzie telefonuje a policja nie moze go namierzyc. Sam UKLAD jako powiazania dosc naiwny. Nie zylem w Norwegii moze tam tak jest ?.

ocenił(a) serial na 6

Zgadzam się. Niby fabuła jest pogmatwana, ale co chwilę wszystko układa się zbyt prosto, można się doszukiwać wielu błędów logicznych np. tego dzwonienia wszędzie bez bycia namierzonym. Identyfikacja bohaterów koszmarna, bardzo ciężko ich sobie poukładać w głowie. Cały serial wydaje mi się nierówny - dobre sceny z ciętymi dialogami i twistami przeplatały się z takimi banałami i dosłownościami, że aż się chciało wyłączyć. Fajnie się zaczęło, ale im dalej, tym zdecydowanie gorzej i po łebkach.

ocenił(a) serial na 5

"5 to jak młodzieżowe " wakacje z duchami"
Chciałem napisać "szatan z 7 klasy" ale mnie uprzedziłeś bardzo celnie. W sumie strata czasu.

Już polski Pakt jest ciekawszy.

perun_6

Dokładnie. A na stronie polskiego "Paktu" piszą, że oczywiście norweski lepszy. Ja się w 5 i 6 odcinku pogubiłam. Dla mnie polska wersja jest w ogóle logiczniejsza i bardziej przejrzysta.

Nephi

Oceny świadczą o przewadze polskiego odpowiednika. Obejrzałem dwa odcinki pobieżnie i muszę przyznać, że "Pakt" też trzeba uważnie oglądać aby nie pogubić faktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones