PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008791}

Układanka

Pieces of Her
5,7 5 479
ocen
5,7 10 1 5479
Układanka
powrót do forum serialu Układanka

Lektorka

ocenił(a) serial na 5

Lektorka nadaje się może do czytania reklamówek. To co robi z tym seriale wola o pomstę do nieba.

Rafal_Klisowski

Jakbym oglądała zwierzogród. Dramat ...

ocenił(a) serial na 5
bunda

Albo jakieś zagraniczne Trudne sprawy.

Rafal_Klisowski

Dlatego oglądam z napisami ;)

ocenił(a) serial na 3
Rafal_Klisowski

Jestem przekonana, że to kwestia przyzwyczajenia - nawykliśmy do męskich głosów w przestrzeni publicznej. Ja, po uświadomieniu sobie tego faktu, przestałam zwracać uwagę na głos lektorki i stał się on dla mnie niesłyszalny.

ocenił(a) serial na 5
asamisinasa

Też tak uważam. Obejrzałam już kilka produkcji z lektorkami, i chociaż początkowo było to dla mnie dziwne i nienaturalne (jednak przyzwyczajenie w tej kwestii jest silne), to później zaczęły niknąć w tle, tak samo jak mężczyźni. Do tego stopnia, że nawet nie wiedziałabym, że ten serial czytała kobieta, gdyby nie tematy na filmwebie, a dopiero co skończyłam go oglądać :D

Rafal_Klisowski

Dokładnie, lektor to dramat, przez to nie chce mi się oglądać.

ocenił(a) serial na 1
Rafal_Klisowski

Kolejny serial / film z tą lektorką. Dramat
Z tego co kojarzę ona pracuje w muzo.fm. Do radia się nadaje. Tam się znajduje dobrze i tam powinna zostać

Rafal_Klisowski

Zawsze można wyłączyć lektora.

ocenił(a) serial na 2
Rafal_Klisowski

Pełna zgoda. Ta lektorka jest kosmiczną pomyłką. Netflix niestety zleca jej coraz więcej produkcji. Zdecydowanie zawód lektora jest nie dla tej pani.

ocenił(a) serial na 3
Rafal_Klisowski

Lektorka brzmi jak automatyczna lektorka Iwona

Rafal_Klisowski

Zgadzam się! Lektorka to dramat! Zepsuła cały serial. Muszę go oglądać z napisami bo nie zdzierżę :(

Rafal_Klisowski

Czy wy ludzie nie potraficie wszyscy angielskiego ani czytać, ze to jest taki wielki problem? w jakim ja świecie żyje...

Altrs

Dokładnie! Nie wiem co to za problem czytać napisy!

ocenił(a) serial na 5
pati_pp

No wyobraź sobie, że kiedy oglądasz film w tle podczas robienia czegoś innego to jest to problem. W ogóle nie rozumiem czemu niektórzy roszczą sobie prawo do decydowania w jaki sposób inni powinni oglądać filmy.

Sol89

Nikt za nikogo nie decyduje. A to o czym jest mowa to nie oglądanie w takim razie tylko słuchanie. Nie po to są stworzone filmy. Tylko słuchowiska. :)

ocenił(a) serial na 5
pati_pp

Naturalnie, kolejna rzecz o której ty powinnaś decydować ;)

Sol89

Nie jesteśmy na Ty.

ocenił(a) serial na 5
pati_pp

Och, wybaczy szanowna pani, naturalnie na forum dyskusyjnym "paniowanie" jest znacznie powszechniejsze i bardziej naturalne.

pati_pp

Wyobraź sobie człowieka z zaćmą, osobę po wylewie czy z jakimkolwiek innym schorzeniem ograniczającym zakres widzenia lub zdolność czytania szybkiego z równoczesnym śledzeniem obrazu. Już? To może zrozumiesz, że lektor bywa w filmach ważny i potrzebny

agiatha

Nie mówimy tu o ludziach z zaćmą ani innymi dysfunkcjami.

ocenił(a) serial na 5
pati_pp

A niby dlaczego nie? Takie osoby nie mają prawa do rozrywki?

ocenił(a) serial na 7
Rafal_Klisowski

Serio tyle ludzi ogląda z lektorem? Słabizna. TYLKO NAPISY

Rafal_Klisowski

Nie tylko z tym…;]

Rafal_Klisowski

To nie jest kwestia złego lektora, tylko realizacji dźwięku. Lektorka ma dobrą dykcję i przyjemny tembr, natomiast nagranie jest bardzo spłaszczone, nie ma w ogóle dołu, dlatego brzmi to kiepsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones