PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008791}

Układanka

Pieces of Her
5,7 5 477
ocen
5,7 10 1 5477
Układanka
powrót do forum serialu Układanka

Lektorka jest dramatyczna, psuje cały serial...nie da się tego słuchać.

Agata_111

Seriooo? Wystarczy ogalądać z napisami...

ewa_majewska1985

Są np ludzie, którzy niedowidzą i nie są w stanie czytac napisów, szczególnie szybko przeskakujących, lub ludzie z róznymi dysfunkcjami poznawczymi, umiemozliwiającymi czytanie
A sa i tez tacy, jak ja, którzy lubią 'oglądać dupą' i jednocześnie rysować/ sprzątać/ wstaw cokolwiek.

ocenił(a) serial na 1
ewa_majewska1985

Serio?masz może taką wadę wzroku że się nie da inaczej?.....trochę empatii nie zaszkodzi.

buzi7

A ja cos nie bardzo rozumiem co ma wada wzroku do empatii...

Agata_111

Odpaliłam, usłyszałam i odpuściłam! Chyba covid położył pokotem „normalnych” lektorów, skoro wypożyczono babę, która do tej pory czytywała chyba tylko dialogi w „Książę świąteczny”, „Książę poświąteczny”, czy „Zamiana księcia w księżniczkę”. Ja także wolę oglądać filmy z lektorem, ale w przypadku tego serialu (między innymi), jest to działanie masochistyczne.

Agata_111

Dlatego od początku oglądam z napisami. Lektorka nie do zaakceptowania

ocenił(a) serial na 6
asiapietryga

dokładnie tak

ocenił(a) serial na 4
Agata_111

Niczym dawny syntezator mowy Ivona.

Agata_111

Polscy lektorzy też są mocno denerwujący, ale lektorka, albo dubbing to jest masakra. Chyba, ze to Czubówna w filmie przyrodniczym, albo dubbing w bajkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones