PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 043
oceny
3,0 10 1 7043
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Hahhaa dobre to

użytkownik usunięty

Swietny odcinek z dyrektorem, synem gejem i kolegą gejem.

Dzisiaj też będzie o gejach. Scenariusz ściągnięty z Sali Samobójców.

Anaissa

Pieprzone lewackie ścierwo, cały ten odcinek jak i cały TVN

okreop

Szkoda słuchać takich ludzi jak ty, powinniście mieć swoje rezerwaty...

siaj92

Dziękuje.

Anaissa

No i był, bardzo specjalny odcinek. Oczywiście jeśli chodzi o poziom to nie można się niczego dobrego spodziewać, ale powiem, że trochę wstrząsnął mną ten odcinek.

UWAGA TERAZ SPOILERY: Nie widziałem jeszcze w programach tego typu tak skrajnie i jednoznacznie dołującego scenariusza, tam pod koniec nie ma ani jednego jasnego punktu, nawet nie pokazali, że główny antagonista poniósł karę, wspomniano tylko, że czeka w areszcie na proces. Może to i dobrze, może jakaś część ludzi pod wpływem tego przemyśli swoje nastawienie do homoseksualizmu. Dobre i to.

KONIEC SPOILERÓW: Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć nietypowy, kontrowersyjny, bardzo dołujący odcinek, to ma numerek 109, można sobie zobaczyć w TVN Player.

użytkownik usunięty
siaj92

Ja obejrzałem i nie zmieniłem nastawiania do homosiów. Powinni ich gdzieś zamknąć.

siaj92

Najdziwniejsze jest to, że w którymś tam odcinku "Wesołowskiej" była rozprawa, o tym że gościu szykanował kolegę geja, i też było że kazał zrobić loda koledze i skończyło się samobójstwem.

ocenił(a) serial na 1

a jaki to był odcinek, nr?

gamertr

odcinek 109...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones