PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499080}

Umineko: When They Cry

Umineko no Naku Koro ni
7,2 1 143
oceny
7,2 10 1 1143
Umineko no Naku Koro ni
powrót do forum serialu Umineko no Naku Koro ni

Jeżeli mamy dwóch morderców (nie chcę spoilerować kim oni są), to jak można wyjaśnić dalsze
morderstwa, skoro sami zabójcy są martwi?

ocenił(a) serial na 9
bane4

a ja mam pytanie, czemu do ch.. pana nie ma zakończenia ? -.-

Raiton

Bo warunkiem nakręcenia 2 sezonu miała być sprzedaż na poziomie Higurashi. Z racji tego, że Uminego gorzej się sprzedało-zaniechano 2 sezonu

bane4

A prawdopodobnie były plany na drugi sezon.
Były ale się zmyły.Cisza.Wielka szkoda.Z chęcią chciałabym ujrzeć
potyczkę między Bern a Lambdą.

Omen_Girl

Za to mamy 4 sezon Higurashi:)

bane4

Z tego co wiem,to już jakiś chyba jest.^^'

Omen_Girl

Kira jest parodią (i to nie udaną), Kaku jest 4 sezonem

bane4

O proszę...
Chyba z tego wszystkiego podobał mi się najbardziej pierwszy sezon oraz krótki,Rei.

Omen_Girl

Drugi też dobry, ale służył jako wyjaśnienie więc nie był już tak psychodeniczny jak pierwszy

bane4

Faktycznie.Pierwszy dawał popalić,mocnym klimatem co jak co.

Omen_Girl

Poczytaj sobie Higanbanę, to jest dopiero psychodeniczne:) W Higurashi mamy wioskę i ludobójstwo, w Umineko bogatą rodzinę i kryminał, zaś w Higanbanie szkołę Shion i tematykę przemocy seksualnej

bane4

Z chęcią,zerknę z ciekawości czy warto.Dziękuję.^^'
W Umineko też mamy ciekawe zarysy postaci,szczególnie samych wiedźm.
Hm,znane jest może Ci anime takie jak Elfen Lied?

Omen_Girl

W Umineko rozszerzono tematykę świata meta (tam gdzie znajdowała się Rika i Hanyuu po śmierci), jak i temat Riki i Hanyuu. Swoją drogą Rika (czy też Bernkaster) też pojawia się w Higanbanie, podobnie jak Battler i ktoś jeszcze:) Autorzy serii When they cry ogłosili, iż mają rozległe plany wobec postaci Riki i Hanyuu.
Elfen Lied znam i mangę też czytałem

ocenił(a) serial na 10
bane4

W końcu Bernkastel i Beatrice to poniekąd główne postacie łączące uniwersum "No naku koro ni".

Każda seria to kolejna gra między wiedźmami.

ocenił(a) serial na 10
Raiton

Tyle, że Umineko zakończyło się właśnie w tych 26 odcinkach:) Widać pogubiłeś się w trakcie:)

ocenił(a) serial na 9
Dealric

nie zakończyło się, nadal dwie główne postacie 'walczą' ; >

ocenił(a) serial na 10
Raiton

Zakończyła się gra, która była tematem Umineko.

Sama "walka" to jak już wyżej wspomniałem temat przewodni wszystkich serii, więc ciężko mówić tu o jakimkolwiek zakończeniu tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones