PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794894}
7,3 2 958
ocen
7,3 10 1 2958
Unsolved
powrót do forum serialu Unsolved
marcin_lendzion

ziomek, a podpowiedz gdzie oglądasz? bo ja też bym chętnie obejrzała, ale coś ciężko znaleźć

ocenił(a) serial na 7
patrycja_sm

http://subsmovies.me/watch?tv_serie=6233618

ocenił(a) serial na 7
patrycja_sm

masz tu wszystkie odcinki i dosyć dobra jakość

ocenił(a) serial na 7
patrycja_sm

nawet nie dosyć tylko dobra serio haha na tej stronie jest z tym różnie ale ta jest naprawde dobra

ocenił(a) serial na 7
patrycja_sm

wogóle to zawsze chciałem poznać jakąś fanke Biggiego i 2paca haha

patrycja_sm

Na Netflixie jest. :)

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

A gdzies są polskie napisy dostępne?

ocenił(a) serial na 7
picinho

raczej nigdzie nie ma musisz angielskiego sie nauczyć

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

oglądamy nie bój się

ocenił(a) serial na 8
Musaszi83

zapraszam na 2Pac Fan Polska https://www.facebook.com/2PacFansPolska/

ocenił(a) serial na 7
Musaszi83

to oglądaj ostatni odcinek dowiesz sie kto zabił 2Paca

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

nie sądzę byśmy się kiedykolwiek o tym dowiedzieli wszystko to domysły i spekulacje

ocenił(a) serial na 7
Musaszi83

no niby tak ale myśle że Orlando mógł go zabić i sam potem zginął

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Jest cały sezon w pełni po polsku oficjalnie na Netflixie :) wystarczyło trochę poczekać. Czas wyjść z tych "legalnych" stron i wesprzeć tymi kilkoma złotymi pieniążkami ten portal bo robi kawał świetnej roboty :)

ocenił(a) serial na 1
marcin_lendzion

Przecież od zawsze wiadomo, ze zabił go sku'wiel Suge. A czyimi rękami to mniej ważne.

picinho

już jest z lektorem teraz

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

oglądam oglądam :)

marcin_lendzion

Po pierwszym odcinku - aktorzy grający 2pac'a i Biggie'go to pomyłka, żart, pastisz chyba. Reszta trzyma poziom. Ale na tego błazna udającego 2pac'a ciężko się patrzy.

ocenił(a) serial na 7
kkaska2

weżź znjadź podobnergo aktora. Zgadzam się co do wokalu, ale wygląd to oni musieligo sklonować ;), Dla mnie boma.
peace you

ropalus_filmweb

Wokal pomińmy, to można podłożyć. Podobieństwo fizyczne faktycznie uderzające, ale zamiast skupić się na szukaniu sobowtóra, producenci mogli znaleźć kogoś mniej podobnego, za to posiadającego zdolności aktorskie. Chociaż i tak lepiej wypada 2pac niż Biggie, zamiast faceta otyły nastolatek mówiący wszystko na jednym głosie.

ocenił(a) serial na 7
kkaska2

akurat w sumie to mega fajnie dobrani aktorzy, bardzo charyzmatyczni, w Tupacu jest energia, a Biggie ma tę pewność siebie. Retrospekcje z nimi to normalnie najlepsza część serialu była.

ocenił(a) serial na 7
Roy_v_beck

realtalk

kkaska2

Escobara i El Chapo nie spier.dolili za bardzo ale o Tupacu kolejny raz jak nie film to teraz serial ale chyba lepszy Tupac jak ten z filmu Notorious (2009) ten to była maksymalna porażka :)

marcin_lendzion

wyluzuj, ja oglądam

marcin_lendzion

Właśnie trafiłem przez przypadek na filiser pl. i zapowiada się ciekawie . Odcinki są dobra jakosc i z lektorem .

ocenił(a) serial na 5
marcin_lendzion

Warto obejrzeć czy jest to kolejne żerowanie na legendach rapu?

ocenił(a) serial na 8
DemiaN

Moim zdaniem serial jest super i warto obejrzeć. Netflix zrobił dobrą robotę.

marcin_lendzion

Daj spokój dzieciakom na tym portalu. Nawet ocena odbiega daleko od oceny IMDB... tam jest 8.1 więc dzieciary po prostu klikają 1 i uciekają do swojego Biebera.

marcin_lendzion

co kto ma oglądać jak ty nawet nie masz pojęcia co oglądałeś mówiąc, że to nie głos Tupaca, Tupac nie żyję ponad 20 lat a on chciał by to on występował

ocenił(a) serial na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones