Upadek (2013-2016)
Upadek: Sezon 1 Upadek Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Upadek (2013-2016)

Dark Descent

1h
7,7 1 302
oceny
7,7 10 1 1302
Upadek
powrót do forum s1e1

Filmowane również w Polsce!

użytkownik usunięty

Sceny w odcinku pierwszym nagrywane były w Łodzi, w Palmiarni i w parku Żródliska.

ocenił(a) serial na 8

naprawde?:)

użytkownik usunięty
jocisko

tak, potem jeszcze kilka razy. Generalnie nasz park Źródliska zagrał rolę Ogrodu Botanicznego w Belfaście. A Ulica bodajże Milionowa, czy Przędzalniana grała w serialu okolice Uniwersytetu w Belfaście. Az sie przyjemnie oglądało :)

ocenił(a) serial na 8

Sprawdze :)

jocisko

Ktoś tu chyba coś pił. To Palmiarnia w Belfaście. W łodzi budynek jest kanciasty. Wystarczy wpisać w google grafika hasło: Palmiarnia Belfast i voila.

użytkownik usunięty
ari92

hahaha, faktycznie, obewjrzałam po raz drugi i masz rację, mój błąd :)

ocenił(a) serial na 7

Lol XDDDD

ocenił(a) serial na 8

Jestem z Łodzi i aż śmiechłam, jak to przeczytałam... ;) Już pomijając brak sprawdzenia, to na logikę, serio całej zagranicznej ekipie bardziej opłacałoby się przylatywać do Łodzi i kręcić tu zdjęcia, żeby Łodź udawała Belfast niż kręcić u siebie na miejscu? Zwłaszcza, że Belfast nadal istnieje i ma się dobrze, a fabuła toczy się wspołcześnie, a nie w dawniejszych czasach, żeby Łodź miała spełniać tutaj rolę np. XIX-wiecznej czy przedwojennej scenerii. Dziwny tok myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones