PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043976}
5,3 241
ocen
5,3 10 1 241
Uroczysko
powrót do forum serialu Uroczysko

Ja naprawdę się starałem. Nawet bardzo się starałem. Niestety, nie dałem rady. Pod koniec drugiego odcinka wysiadłem. Oglądanie tego serialu jak dla mnie to jest zbyt męczące zadanie. Tam wszystko jest złe. A czasami tak niedorzeczne, że aż śmieszne. Aktorzy wzięci z łapanki z jakiegoś liceum chyba, a jedna policjantka to tak wygląda jak z podstawówki, a druga jak z ogólniaka. Wszyscy grają źle, dialogi infantylne, wieje "tanioszką" i bylejakoscią. Naprawdę słabo. Szkoda czasu. Jedna scena mnie wzruszyła. Wiejski posterunek składa się czterech osób. Lala z podstawówki, lala z ogólniaka, młodzik w wieku poborowym i Królikowski. I przychodzi Królikowski na posterunek z obrazem i mówi do młodego: "weź mi tu coś znajdź, jakieś odciski albo jakieś DNA". Wiadomo, że na wiejskim posterunku to szast-prast i zawsze jakieś DNA można znaleźć. Czary mary i jest.

HansStedtke

Ale po co się starać oglądać badziewie? Ja w połowie pierwszego odcinka się poddałem.

HansStedtke

Lubię te komentarze z cyklu: jak jojczyć - to na wszystko jak leci :)
Jedna aktorka grająca policjantkę już przekroczyła 30-tkę, druga jest chyba studentką - czy panie w rolach policjantek mają wyglądać jak mamusie, żeby zadowolić szanownego odbiorcę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones