PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 229
ocen
8,3 10 1 21229
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

są duuuzo słabsze niż dwa pierwsze, losy bohaterów wymyślone na siłę. Mega się wynudziłam. Pierwszy i drugi sezon świetne, więc pozostaje niedosyt po skończonym serialu... Szkoda...

ocenił(a) serial na 8
margolina_81

mam takie same odczucia i te zakończenie mega różowe i nie pasujące do Macareny. SPOILER Kto wpadł na pomysł połączenia jej losów z tym co Zulema zrobiła Saray na wolności to ja nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
margolina_81

Ile ludzi tyle gustów, właśnie zaczęłam 4 sezon, 3 był dla mnie chyba najlepszy :D za to na drugim momentami się męczyłam zwłaszcza przy naciąganych perypetiach Ferreir'ów...

ocenił(a) serial na 8
margolina_81

Mam to samo 1 i 2 sezon rewelacja od 3 sezon najgorszy losy aktorów chyba wybrane żeby tylko przeciągnąć ten film 4 sezon jak wróciła Maca troszkę lepszy ale kto to wymyślił żeby połączyć Macę i Zulemę razem 5 sezon mam nadzieję że nie będzie naciągany... Bardzo podobało mi się w 4 sezonie jak usiedli wszyscy na spacerniaku i pożegnali Sole super pomysł i mogli tak zakończyć ten serial a teraz to wydaje mi się że 5 sezon będzie naciągany ale mogę się mylić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones