PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 229
ocen
8,3 10 1 21229
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Wie ktos dlaczego nie ma fabio w 4 sezonie, bardzo mnie to nurtuje bo myslalam, ze cos bedzie miedzy Maca i Fabio. Jesli wytlumaczenie tego wymaga spojlerow to nic nie szkodzi, pytam bo nie mam mozliwosci obejrzenia tego po hiszpansku, a w trailerze do 4 sezonu go nie ma :(

M_B_I

Tez jestem ciekawa! Głownie dla niego i Macareny ogladalam, a tu lipa! Dopiero zaczynam 3 sezon, ale chyba i w tym go nie ma ;(

ocenił(a) serial na 9
agab1987

W 3 sezonie się pojawił kilka razy, ale już wygląda starzej.

ocenił(a) serial na 8
princes125

Bo się ogolił i dziwnie wygląda :D
A Maca pojawi się w 4 sezonie?

ocenił(a) serial na 9
paulina06051

Podobno w ostatnich dwóch odcinkach. Na razie skończyłam na szóstym i jej nie było.

ocenił(a) serial na 9
aneczka840

SPOILER - tak pojawia się w 7 i 8

ocenił(a) serial na 8
M_B_I

Przyszedł w 3 sezonie w odwiedziny do niej do Cruz del Norte i snuł plany jakieś tam że będą razem z Macą ale ona mu powiedziała, że on chce z nia być tylko dlatego że ma poczucie winy, bo obiecał jej ucieczkę a potem oddał kasę Castillio i nic z tego nie wyszło i to jest tak samo jak był z żoną w związku ileś tam lat, choc juz jej nie kochał, ale trwał w tym zwiazku też z poczucia winy bo przez niego straciła wzrok. I Maca powiedziała mu, że on już tak ma, ze będzie trwał w zwiazku nawet bez miłości tylko ze wzgledu na to, że czuje się winien i kazała mu odejsć i żyć dalej swoim życiem i powiedziala, że niczego nie jest jej winien i to było rozstanie i tyle. Potem go już nie ma

karolinex

Ale chujnia :-(

ocenił(a) serial na 7
niunia350

Znieszczyli jego postac. Wyszedł na huyka oszusta. A mógło by być tak pięknie.. Eh

ocenił(a) serial na 9
KhyraVolain

i dobrze od poczatku podobała mi się miłość maca--owca, i wkurzalem się jak ten Fabio się wtrącał. jeszcze brak macareny przez prawie cały 3 sezon i teraz się dowiaduje, że jest w 4 sezonie tylko w 2 ostatnich odcinkach.... to jest dramat!!! Ktoś wie czemu tak mało macareny w 3 i 4 sezonie? Aktorka nie chciała grac?? :(

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Bo nie rozumiem, że od polowy 3 sezonu a teraz jestem w s4e3 nie było ani słowa o macarenie w serialu ani o niej nie mówią nic... i zakladam że nie będą o niej mówić do 2 ostsnich odcinków jak niby się pojawi.... ale czemu kto coś wie?

ocenił(a) serial na 7
Mortemignis

No właśnie bez Macareny było nudno. Ale będzie w nowym sezonie z Zulema.

ocenił(a) serial na 9
KhyraVolain

wiadomo kiedy będzie ten nowy sezon z Zulemą?

baaaagii

To będzie 5 sezon ,,Uwięzione”?

KhyraVolain

Będzie 5 sezon?

Vivienne_Turek

Będzie,Vis a Vis: el Oasis.Premiera 20 kwietnia na hiszpańskim FOX

bonarx

A wiesz może kiedy będzie z polskimi napisami np na Netflixie? Bardzo mi zależy na tej informacji

KhyraVolain

Zgadzam się, też oglądałam tylko dla niego i Macareby...po 2 sezonie nie da się już oglądać tego serialu:((

ocenił(a) serial na 10
M_B_I

Kurdę Twój Komentarz to spoiler. Szkoda, że nie ukryty bo jestem na 2 sezonie

ocenił(a) serial na 8
M_B_I

Wielka szkoda, że nie poprowadzili wątku Macareny i Fabio w inny sposób. To była miła odskocznia od tego przestępczego, zimnego klimatu. Połączenie świata zewnętrznego i więzienia. Powrót do dobrej i delikatnej cząstki w Mace. Poza tym w ogóle postać Fabio była bardzo fajna i szkoda, że się go praktycznie pozbyli z serialu. 2 odcinek w 3 sezonie całkowicie rozwalił moje serce. Płakałam razem z nim, i żałuję, że Macarena go tak nieczule potraktowała, mimo, że miała trochę racji.

minutka98

Podobno w 5 sezonie się pojawi fabio ale będzie z jakąś kobietą, ale ją zostawi i rozwinie się wątek macy i fabio i razem z nią będzie okradał (jeśli to się nie stanie to serce mi pęknie Haha)

ocenił(a) serial na 10
Paulina92818

O matko a skąd to info?? Ich wątek miłosny był cudny

Paulina92818

A wiesz może kiedy będzie 5 sezon?

black_girl_koment

jest 6 odcinków przetłumaczonych na CDA

Paulina92818

JEZU nmg się doczekać. mam nadzieję że to prawda

ocenił(a) serial na 8
M_B_I

aktorzy grajacy Macarene i Fabio mieli inne zobowiazania dlatego tak ucieli ich watek w Vis a vis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones