PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Jeszcze nigdy...

ocenił(a) serial na 4

Jeszcze nigdy nie widziałem tak naiwnego i kuriozalnego serialu. Najgorsze jest jednak to, że kiedy są fajne sceny to potem wparowują tak kuriozalne momenty że głowa mała psując cały odbiór srialu.
Vis A Vis można podsumować tak ..... Hiszpania kraj w którym są surowe wyroki ale więżenia w których możesz zrobić wszystko, nawet najgłupsze rzeczy ujdą ci płazem. Można śmiało powiedzieć, że serial śmieje się z hiszpańskiego więziennictwa.

Pierwszy sezon miał swoje głupstewka typu Egipcjanin którego szukał Interpol w kilku krajach i nie tylko, aa zawsze udawało mu się zbiec i to jeszcze na dodatek działając samemu. Finalnie to w sumie Brat i Ojciec Makareny ratowali ten sezon, w drugim też było masę głupstw, ja wiem że nie na to zwraca się uwagę ale boże drogi niech to się chociaż jakoś kupy dupy trzyma, Jeszcze tak urwane wątki z drugiego sezonu, a trzeci zaczyna się od tak z dupki sezon. Kontynuując serial i z małą namiastką niedokończone wątki z drugiego sezonu ( wątek Sandovala tak po macoszemu zakończony, reszta od tak porzucona ).
A na plus że dwa ostatnie sezony są krótkie, ale równie głupie jak nie głupsze od dwóch pierwszych. Szczególnie Zulema z Cyganką otoczone przez Policję, udającym się zbiec wychodząc na środek lini strzału i strzelając z 2x pistoletów maszynowych, potem scena że uciekły LOL po prostu LOL.
Ja wiem że to bardziej serial dla kobiet, no ale kurde skąd takie głupoty w dobrze zapowiadającym się serialu, które pasują cały jego odbiór.

Jestem przy końcówce czwartego sezonu i wcześniej po 2x pierwszych sezonach, chciałem dać 6/10, teraz to ocena 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones