PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Średnia 8,3??? Realy??!!
Ludzie co tak zawyżacie oceny wszędzie i wszystko od Netflixa jak leci - tu wchodzą tez inni i szukają ocen realnych a nie wyssanych z palca
To jest absurd jak zeszmacony jest portal filmweb przez takie oceny

Jeśli to ma 8,3 to naprawdę mi jest żal, że dzisiaj tylu ludzi to istne bezguścia
Co ma tez odzwierciedlenie co jest co tydzień w TOP10 na Netflixie - chała obok chały z wyjątkami
Nie dziwie się, ze Netflix nagrywa i udostępnia coraz to gorsze padliny jak ludzie i tak to wysoko ocenią....

spotify

Kurna - nie ma możliwości edycji
Chciałem jeszcze dopisać jeden wątek

Kiedyś ktoś chciał się dowiedzieć ile jest warta dana produkcja przed obejrzeniem i wchodził np na filmweb na oceny
Przed seansem miał w miarę obiektywny obraz co się może spodziewać i jakiej jakości
Dzisiaj nie dowie się bo ludzie się podniecają jakąś padliną i im większy shit tym wyższa ocena bo ulubiony aktor czy aktorka gra
I to dzisiejsza młodzież do której głównie takie produkcji są skierowane tak głosują
Powinno się Wam zakazać po prostu udzielania w sieci albo zrobić Wam od czasu do czasu odcięcie

Dzisiaj przez Was nikt nie może się opierać na ocenie bo tak żeście ten portal zeszmacili i teraz oceny można o kant d potłuc

ocenił(a) serial na 9
spotify

A ile dajesz gwiazdeczek? Oglądałes w ogóle? mnie wciągnał bardzo, przyjemniaczek emocjonalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones