PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 228
ocen
8,3 10 1 21228
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Macarena

ocenił(a) serial na 7

Serial jest bardzo wciągający, Zulema i Saray to świetne charaktery, natomiast nie umiem znieść Macareny....chyba jedna z najbardziej irytujących postaci serialowych

ocenił(a) serial na 1
analija_filmweb

Mam to samo :/ postać Macareny zepsuła mi całą radość oglądania tego serialu

analija_filmweb

Widzę że podobnie jak w OITNB główna bohaterka jest głównym powodem, by się zniechęcić...

moucey

Najlepsze były odcinki, w których nie było Macareny ;-). Świetny serial!

użytkownik usunięty
madzia_kosnik

potwierdzam ;)

ocenił(a) serial na 7
analija_filmweb

Jak dla mnie asiorem jest Sandoval aktor gra tak dobrze że jak bym go spotkał na ulicy to bym go kopnął w jaja :)

ocenił(a) serial na 10
analija_filmweb

Ja znowu uwielbiam Rizos, wyszłabym za nią :D

ocenił(a) serial na 10
Cornelia_5

Jest piękna ;)

ocenił(a) serial na 8
analija_filmweb

to fakt, zdecydowanie najbardziej irytująca postać, odcinki bez niej dużo lepsze ( nawet Owca bez Maki a z Macą to inne postaci, ich związek był mega denerwujący..).
+ jednak Mace do Piper z OITNB duuuuuuużo brakuje, przez Piper zakończylam oglądanie OITNB na 5 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
evilcookie

ich związek był super, mega mi się to podobało i wkur mnie bardzo, że owca została w więzieniu a maca się bawi z zulemą na napadach.....

ocenił(a) serial na 10
analija_filmweb

Maca to najlepsza aktorka szacun... Saray najbardziej mnie denerwowała :/

ocenił(a) serial na 8
Luki643

Ja miałam to samo. Brakowało mi Macareny, a Saray mnie wnerwiala.

ocenił(a) serial na 9
analija_filmweb

Nie rozumiem tego stosunku do Macareny, ja ja bardzo lubię. Owszem, na początku była irytująca ale drugi sezon jest jej, przeszła niewyobrażalną metamorfozę wzorem głównej bohaterki Wentworth. Ja tego serialu nie wyobrażam sobie bez niej a do tego jest bardzo słodka, urocza.
Owca powoduje zaś szybsze bicie serca u mnie, piękna dziewczyna.

ocenił(a) serial na 10
analija_filmweb

Dokładnie...nie mogłam znieść oglądając, że w momencie kiedy dowiedziała się o ciąży guła dopiero kilka odcinków później wpadła (i to za pomocą Owcy) na pomysł z wykonaniem testu na ojcostwo z DNA...

ocenił(a) serial na 7
siwasiwiec

A myślałam, że tylko mnie irytuje.

analija_filmweb

Czym tak niby irytuje, nie jest to wybitną ani ciekawa postać ale nie jest też irytująca, proszę o powody irytacji?

ocenił(a) serial na 10
analija_filmweb

Jak dla mnie była to jedyna osoba, z którą można było się w pełni utożsamić, bo pokazano cały jej profil psychologiczny. Macarena to osoba wyjęta z rzeczywistości i umiejscowiona w więzieniu, które paradoksalnie robi z niej przestępczynię, którą wcześniej nie była. Resztę więźniarek poznajemy, gdy już spędziły dłuższy czas w cruz del sur, niby są ostre i takie badass ale nie wiadomo jakie były przedtem.

ocenił(a) serial na 5
analija_filmweb

Zdecydowana zgoda....... do serialu zniechęca postać Macareny - słodka blond idiotka. Więcej nerwów związanych z jej wątkami niż frajdy z oglądania. Serialowi przez jej postać daje 5/10 (byłoby 8/10)

ocenił(a) serial na 9
analija_filmweb

Na początku też tak miałem ale im bardziej robi się zdzirowata tym przyjemniej mi się ją oglądało a scena gdy przejmuje więzienie od Anabell - mistrzostwo świata

ocenił(a) serial na 7
analija_filmweb

Zulema to ciekawa i wyrazista postać, nie jedyna zresztą, a Macarena... Imię tak chujowe jak bohaterka, do tego ma niesamowicie irytujący głos. Nie mogę jej zdzierżyć, a ten proces jej wielkiej przemiany z naiwnej, słodkiej blond łajzy w "zdzirowatą" przywódczynię czy bossa kompletnie mnie nie przekonuje. Dla mnie nadal jest postacią z początku, próbujacą być cwaną i twardą, jak dla mnie nie potrafi w ogóle takiej grać.

ocenił(a) serial na 8
analija_filmweb

W rzeczy samej! Macarena jest taka...nijaka miewa chwile błyskotliwości wyrachowania ale jednak do Zulemy jej naprawde daleko.

ocenił(a) serial na 7
Adi90

Zulema najlepsza

analija_filmweb

Ja osobiście nie rozumiem i nie podzielam tego hejtu na Macarenę

ocenił(a) serial na 7
analija_filmweb

Miałam tak samo na początku ;) i nawet chciałam porzucić serial, ale przeczytałam właśnie tu na forum, że Macarena później już mniej irytuje i faktycznie, jestem już po wszystkich sezonach i cieszę się, że jednak nie zrezygnowałam po kilku pierwszych odcinkach. Macarena zaskakuje swoją zmianą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones