PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Na wikipedii pisze że 11 odc. w 1 sezonie, a ja właśnie obejrzałem 12 i wedle tv.wp.pl za tyidzen bedzie 13... nie kumam nic już moze ktos objasnic?

Egzorcysta_Ferdas

W pierwszym sezonie jest 16 odcinków i wszystkie będą w tv

Egzorcysta_Ferdas

A poza tym nie warto wierzyć Wikipedii bo każdy może coś tam sobie zmienić

ocenił(a) serial na 10
klaudiazapoloch

dzieki za odp. na filmwebie też pisze ze jest 11 odcinkow wiec mnie to troche zmylilo .
a wiesz moze czy drugi sezon bedzie tez w tv?

Egzorcysta_Ferdas

Niestety nie wiem, ale mam nadzieję że będzie :)

Egzorcysta_Ferdas

Pierwszy sezon ma 11 odcinków, ale w wersji oryginalnej. W wersji polskiej ze względu na swoją długość odcinki są dzielone na krótsze, tak aby pasowały do konkretnego przedziału czasowego w ramówce i stąd ta różnica. Niestety to częsta praktyka w TVP.

ocenił(a) serial na 10
Earl_Grey

a no właśnie tak coś czułem że coś nakombinowali :) dzięki wielkie za odpowiedzi :) miejmy nadzieje że 2 sezon będzie transmitowany bo po angielsku albo hiszpańsku nie uśmiecha mi się oglądać chyba że ktoś napisy zrobi

ocenił(a) serial na 7
Earl_Grey

Ja ogladalam po hiszpansku i bylo 16 odcinkow pierwszego sezonu i 13 odcinkow drugiego.

Egzorcysta_Ferdas

To może jest teraz puszczany drugi sezon i zamiast sezon 2 odc.1 piszą odc.12? http://www.imdb.com/title/tt4524056/episodes?season=2&ref_=ttep_ep_sn_nx Chociaż trochę się pogubiłem jeżeli chodzi o tvp :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones