PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Rety co oni zrobili z tym serialem?? pierwsze dwa sezony to dla mnie rewelacja, oglądałam każdy odcinek z zapartym tchem, ta historia, klimat, postacie itd. natomiast 3 sezon to jakaś porażka, widać że producenci nie mieli już totalnie pomysłów i przeciągali ile się da. Właśnie jestem po finałowym odcinku i czuję się zażenowana. Początkowe odcinki jeszcze w miarę chociaż i tak wiele scen przewijałam bo były nudne i wstawione na siłę, ale im dalej tym gorzej a ostatni to mnie już po prostu rozwalił na łopatki głupotą i nawinością. Produkcja chyba chciała zrobić z tego komedię ale nie wyszło. Nie wiem nawet czy jest sens jeszcze oglądać 4 sezon, po tym co dziś zobaczyłam.

ocenił(a) serial na 9
niebiesko_oka

mi się tam serial podobał, nawet bardzo po skończeniu go miałem głód poserialowy chyba z 3-4 tygodnie nie mogłem żyć bez niego, na szczęście mi przeszło XD

ps mało macareny jest w 3 i 4 bo aktorka miała inne kontrakty, no i wyszedł czy wychodzi nowy serial z tymi bohaterkami z wydarzeniami jak wyszły z więzienia ;)

Mortemignis

Mi też się podobał ale 3 sezon to dla mnie totalny niewypał. Jednak się zdecydowałam i obejrzałam 4-ty i muszę przyznać że o wiele lepszy od 3, nie jest to już to samo co dwa pierwsze ale warto :) teraz też mam niedosyt i czekam na Vis a Vis el oasis, a w międzyczasie biorę się za 4 sezon Domu z papieru :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones