PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Właśnie skończyłem oglądać Vis a Vis Sezon 1. Dowiedziałem się o tym serialu niedawno. Lubię tego typu seriale i tematykę więzienną. Serial uważam że jest na równi z Wentworth a nawet lepszy.

Po 1 sezonie mogę stwierdzić Vis a Vis to takie połączenie, Skazanego na Śmierć + Wentworth + Orange is the New Black.

Za jakiś czas będę przymierzał się do 2 sezonu. Polecam każdemu serial :)

sewerynsenior

A wg mnie akurat Wentworth przebija wszystkie seriale, nie tylko wśród tych z więzieniem w tle, ale w ogóle. ;)

ocenił(a) serial na 8
ada_sieb

Szkoda ze wentworth nie ma na neflixie.

sewerynsenior

Wentworth jak do tej pory najlepszy

ocenił(a) serial na 8
sewerynsenior

gdzie tam, ten serial nie dorasta wentworth do pięt

ocenił(a) serial na 7
sewerynsenior

Vis a Vis jest bardzo spoko, ale Wentworth to zdecydowanie lepszy serial pod wieloma względami: lepszy klimat, lepszy aktorsko, lepsze, poważniejsze postacie, poważniejsze problemy, plus rozłożenie akcentów również na pracowników więzienia

ocenił(a) serial na 7
sewerynsenior

Jak można wgl porównywać coś takiego do Wentworth? Nie mówię, że Vis a Vis jest jakieś bardzo słabe, bo nawet wciągnęło mnie na trochę, ale Wentworth bije na głowę wszystkie seriale więzienne. Klimat, aktorstwo, uczucie jakby patrzyło się na prawdziwe więzienie i oczywiście te trio: Bea, Franky, Ferguson. Także Wentworth 10/10, a Vis a Vis jakieś 6.5/10.

ocenił(a) serial na 9
sewerynsenior

Wentworth to genialne aktorstwo. Nie za słodko, nie za brutalnie. Korupcja, szantaże, morderstwa, ale też miłość i genialne dialogi. Postać Bea pięknie się zmieniła, Franky zrobiła ogromne postępy. Ode mnie też ogromny plus, bo wątki kończą się wraz z końcem odcinka, a nie "najlepsza rozgrywka w następnym odcinku". Osobiście, rozkwit związku Franky i Bridget to wisienka na torcie. Genialny serial.

sewerynsenior

Tylko napisze że oglądam kilka minut 1 odcinek i racja skazany na śmierć trochę, tylko ze w skazanym bohater miał jakiś cel ba ona? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones