PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Kończę oglądać 2 sezon i nie mogę znieść tej postaci. W jednym z odcinków mówi, że to czego nauczył ją ojciec nie sprawdza się w więziennym życiu, a z drugiej strony kiedy była na wolności nie postąpiła tak jak ja wychowano, gdyby kierowała się tym co wpoili jej rodzice nie musiałaby przechodzić tego koszmaru. Podjęła w życiu zła decyzję, a potem płacz. Sama sobie była winna, wiedziała, że to co robi jest niezgodne z prawem. Simon w którymś momencie mówi, że weźmie to na siebie. I co ona sobie niby wyobrażała. Najgorsze jest to, że potem wplątała we wszystko swoją rodzinę i przez nią życie straciło kilka osób. Jak musiała ponieść karę za swój czyn to zachowała się jak rozpuszczony bachor który zwala winę na innych i nie chce wziąć odpowiedzialności za to co zrobił. Oboje byli winni i ona i Simon, a potem gwiazda zaskoczona, że trafiła do więzienia.

ocenił(a) serial na 8
aleksandra_66

Dokładnie zgadzam się w pełni z Tobą ;) ja jestem w połowie drugiego sezonu ,ale powiem szczerze ze ledwo dotrwałam . Makarena bardzo mnie irytuje , oglądam tylko ze względu na to że historia reszty postaci jest dobrze rozwinięta . Uwielbiam wszystkich , oprócz niej i denerwuje mnie Owca która jest w niej tak zakochana . Ona na to nie zasługuje , to tępa idiotka :D No ale fakt faktem cieszę się ze dotrwałam , bo sezon 2 jest rewelacyjny !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones