PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Jeśli kończąc oglądać serial, zaczynasz myśleć o tym, żeby obejrzeć go po raz kolejny, musi to znaczyć, że był naprawdę wybitny.
Większość osób kojarzy Najwę Nimri z roli Alicji Sierry. Jej gra aktorska w "Casa de Papel" była oczywiście bardzo dobra, jednak nie rzuciła mnie na łopatki. Zupełnie inaczej było w przypadku jej roli w "Vis a vis". Postać Zulemy to jedna z najlepiej wykreowanych postaci filmowych, jakie widziałam w życiu.
Niestety, trzeba jednak uczciwie przyznać, że zakończenie czwartego sezonu jest tragiczne. Czasami warto pozostawić trzy kropki i pozostawić widzom swobodę interpretacji i niedopowiedzenie, a nie kończyć serialu tak naiwnie - pokazywaniem narkomanki, która zmagała się latami z nałogiem i nagle ot tak rzuciła sobie narkotyki.
Jeśli chodzi o 5 sezon "El Osasis", to obejrzałam już 3 odcinki i to niestety wielki zawód. Ale mimo wszystko, cztery poprzednie sezony (bez zakończenia), to coś absolutnie genialnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones