PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 271
ocen
8,3 10 1 21271
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

Przyznaję, że dwa piersze sezony sprawiły, iż lrzez chwilę uważałam ten serial za lepsztod Wentworth, później niestety było troszeczkę gorzej. Oglądałam jednak jednak nadal dla najlepszej, najwspanialszej rewelacyjnej aktorki, która perfekcyjnie zagrała postać Zulemy! Normalnie nie kibicuje czarnym charakterom, ale w tym przypadku patrzenie na jej grę aktorską sprawiło, że jak zaczarowana trzymałam za nią kciuki! Dla tej pani należy się jakiś Oskar serialowy!! Sam serial bardzo dobry, niestety trzeci i czwarty sezon zrobił się bardzo brutalny, ale nie w taki wiarygodny sposób jakbym oczekiwała. Polecam wszystkim niezdecydowanym, jeśli byliście fanami Wentworth to ten serial trafi w wasz gust. Ach no i ta kapitalna, wspaniała postać Zulemy. Polecam!

ocenił(a) serial na 8
Sanneya

Stwierdzam tak samo... 1i 2 sezon pochłoną mnie zupełnie niestety 3 sezon jak dla mnie był najgorszy losy bohaterów były wymyślone chyba tylko po to żeby przeciągnąć film żeby chyba aktorka która gra Macę wróciła nic się tam kupy nie trzymało oglądałam tylko dlatego bo byłam ciekawa czy Maca wróci 4 sezon troszkę lepszy ale nie zachwycił najbardziej podobało mi się pożegnanie Sole natomiast później jak pokazali co osiągnęli po wyjściu z więzienia nie podobało mi się jak połaczyli losy Maci z Zulema zobaczymy 5 sezon wydaje mi się że będzie trochę abstrakcja no ale mogę się mylić..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones