Uwięzione (2015-2019)
Uwięzione: Sezon 4 Uwięzione Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Uwięzione (2015-2019)

Żółta fala

The Yellow Tide 50m
8,6 165
ocen
8,6 10 1 165
Uwięzione
powrót do forum s4e8

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

Ten serial był kapitalny i nie było do czego się przyczepić, aż do ostatniego odcinka. Przede wszystkim nie mogę uwierzyć, że cała ekipa ochroniarzy i pracowników dała się tak załatwić przez osadzone, przecież własną broń też przecież mieli, a u osadzonych tylko Maca. Po drugie, zastanawiające jest że po 12 latach niemal wszystkie są na wolności (szczególnie Zulema) mimo że wspólnie zabiły Sandovala, a Zulema jeszcze Hierra. Mimo wszystko serial wspaniały, a postać Zulemy jest absolutnie mistrzowska i dla mnie obecność Fatimy sprawiło, że jest ona jeszcze bardziej intrygująca

arti_sowinski

Skoro się nie ma do czego przyczepić to weź mi wytłumacz bo ja tego nie rozumiem, jakim cudem ta Indianka Altagracia spiskowała z Zulemą na widzeniu podczas gdy sama byla wtedy poszukiwana... Przyszła akurat gdy wszyscy strażnicy mieli przerwę obiadową czy co?

pe_pe_2

zulemy uciekła z więzienia razem z macareną a altagracia nie była na widzeniu tylko kontaktowała się z zulemą przez tę ułaskawioną cyganke i siedziała tam cyganka mówiąca to co kazała jej przekazać altagracia i tak pokazali żeby tak jakby było wiadomo czyje to słowa coś w tym stylu nie umiem wyjaśnić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones