Uwięzione
powrót do forum 3 sezonu

Przede wszystkim gdzie jest Fabio???

Właściwie już kilka minut po rozpoczęciu 3 sezonu wiedziałam, że coś się bezpowrotnie skończyło...
Serial był bardzo dobry. Do tego momentu. Oczekiwałam jakiejkolwiek kontynuacji i zakończenia poprzednich wątków, a w pewnym sensie mamy zupełnie inny serial. Podejrzewam, że wiodącą historią będzie teraz Mercedes. Z jednej strony temat Macareny już się wyczerpał, ale cięcie zostało zrobione zbyt ostro. Romans z Fabiem był trochę naciągany i przypominał telenowelę. Brakowało mu rozwinięcia - częściej dostawaliśmy sceny miłości lesbijskiej niż jakieś przekonujące poparcie ich uczucia. Jednak fajnie się ich oglądało i człowiek im kibicowal, a tu nagle ostre cięcie... Niefajnie.

ocenił(a) serial na 9
Agi_80

Ja właśnie odwrotnie jak ty, bardzo mi się podobała macarena z owieczką i ich relacje, gdy pojawiał się Fabio to się wkurzałem... tak samo jak maca zaczęła swirowac i zerwała z owcą ;/ BTW wiesz czemu macareny nie było przez prawie cały 3 sezon?

Mortemignis

Maggie grała w tym czasie Angeles w "telefonistkach" dlatego jej nie było.

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Zgadzam się z tobą, cały ten epizod Maca, Fabio był nieporozumieniem. Strasznie to wszystko było naciągane, Fabio obiecuje jej ucieczkę a ta od tak zostawia Owcę. A 3 i 4 sezon muszę przyznać że trochę mnie zmęczył. Dodam jeszcze że nie zbyt podobało mi się zrobienie z Owcy jak by to powiedzieć 'kobiety lekkich obyczajów'. Była z Maca zdradziła ją z Saray, następnie zdawanie egzaminu ''ustni'' i na koniec 3 zdrada i moim zdaniem kulminacja głupoty, Owca zwierza się policjantce o jej miłości do Maci a następnie ucieka z transportu więziennego żeby ją zobaczyć a zaraz ląduje na widzeniu intymnym z tą własnie policjantką..... i na koniec z jednej strony cieszę się że obejrzałem ten serial (pomimo wielu durnych, niezrozumiałych wątków i decyzji w jakim kierunku z biegiem czasu zmierzał ten serial), a z drugiej strony żałuję i stwierdzam że serial wykończył mnie psychicznie...

Agi_80

Uważam tak samo.
Rozczarowanie.

Zmienili Mace w kopie Zulemy a Fabio zniknął...
A dla nich to się oglądało...

Nieładnie. Nowi aktorzy, nowa lokacja. A my chcieliśmy zakończenia wcześniejszej historii.

Agi_80

Typowy netflix. Zaczerpnięcie pomysłu od innych, dorzucenie lewackiej ideologii i po sezonie lub dwóch ostry zjazd w dół. Gdyby to był pierwszy sezon, to ludzie szybko by przestali oglądać, a tak to jeszcze będziemy się oszukiwać, że następny sezon będzie wart oglądania. Tak to jest gdy przy produkcji serialów ogranicza się do ludzi spełniających ideologiczne normy, zamiast do najlepszych, mających pomysły i wizje.

Agi_80

Zgadzam się. Oglądałam serial dla Zulemy, Fabia, a nagle nowe miejsce, nowi bohaterowie i koniec Fabia i Macareny. Jednak 3 i 4 sezon podobały mi się, ze względu też na Altagracie która było znakomitą bohaterka. Moim zdaniem ona " naprawiała " sezon 3 i 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones