Uwięzione
powrót do forum 3 sezonu

Jestem w trakcie oglądania 3. Sezonu, zostało mi kilka odcinków do końca. Zastanawiam się co się dzieje z Macareną. Podejrzewam, że chodzi o aktorkę (ciąża, zerwanie kontraktu, itd) rola Macareny została zawieszona (inaczej pokazywaliby chociaż jak leży w śpiączce, tak jak było z Zulemą w poprzednim sezonie). Ktoś coś wie na ten temat?

ocenił(a) serial na 9
MicMik90

W zwiastunie 4 sezonu widać już jej powrót.

ocenił(a) serial na 9
princes125

Wiadomo czemu nie było jej przez większość 3 sezonu

ocenił(a) serial na 9
MicMik90

Wiadomo czemu nie było jej przez większość 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Bo 3 sezon był kręcony dopiero po dwóch latach od drugiego sezonu i aktorka miała kontrakt na inny serial. Dlatego nie mogła być cały czas (ostatnio gdzieś czytałam takie info). Wraca do serialu w przedostatnim odcinku czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Justiina20

Wróciła w 6 i 7 odcinku, końcówka ostatniego odcinka była zwiastunem nowego serialu vis a vis oasis, w którym mam nadzieje że nie będzie tylko maca, zulema i Goya ale też reszta pań z owcą zwłaszcza!

szkoda, że miała jakieś kontrakty ;/ bo to moja ulubiona postać, wiadomo w jakim serialu grała? wiem łatwo sprawdzić ale jakoś wole żyć w nieświadomości póki co xd

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Nie wiem w jakim grała, nie zagłębiałam się w temat. Szkoda, że nie było jej w 3 i 4 sezonie, bo pewnie serial byłby całkiem inny. Choć nie powiem, były dobre te sezony. Chociaż też mam wrażenie, że niektóre rzeczy były robione "po łebkach", jakby niedopracowane.

ocenił(a) serial na 9
Justiina20

teraz tak myślę, może dlatego powstaje nowe vis a vis w tym roku, w którym główną role ma maca z zulemą, wiem jeszcze że goya będzie, może taka rekompensata za brak jej w 3 i 4 s. szkoda że bez owcy.

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Mnie ciekawi czy Netflix będzie udostępniać ten sezon. Wiadomo coś?

ocenił(a) serial na 9
Justiina20

Nie wiem, FOX na 100%

Justiina20

Tak będzie od 31 lipca. Nie mogę się doczekać

Mortemignis

Aktorka grająca Macarene to Angeles z telefonistek, aczkolwiek jej postać przestaje grać w 3 sezonie bodajże, także dziwi mnie jej brak

ocenił(a) serial na 7
MicMik90

Moze nagrywala odcinki do Telefonistek..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones