PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732600}

Uwikłana

Shades of Blue
7,2 2 089
ocen
7,2 10 1 2089
Uwikłana
powrót do forum serialu Uwikłana

Może nie jest wielką aktorką, ale jak na na razie rola policjantki jej wychodzi, trochę pazura, a nie tam jakaś słodka i mdła do bólu pokojówka. Plus wygląd, serio, mega! Żadna słodka lala, ale dojrzała, zmysłowa kobitka!

ocenił(a) serial na 7
roxylife

to prawda wygląda obłednie
ja lubię jej grę aktorską i uważam że jest w tym dobra
serial bardzo wciągający ;)

ocenił(a) serial na 7
roxylife

Osobiscie wole ja jako aktorke a nie wyuzdana piosenkareczke z dupa na wierzchu

ocenił(a) serial na 10
Aiva1993

Ja też zdecydowanie!

Aiva1993

Tak samo, bo jej ''ymydż'' sceniczny jest kurde jakis taki kiczowaty. Wiem, że podkreśla figurę, eksponuje to, że babka za chwilę będzie miec 50 lata, a wygląda szałowo, świetnie tańczy, jest gibka, zwinna itd, itp., ale jest sztuczny, kolorowy - za bardzo, za dużo, sztucznie.

roxylife

Teraz wygląda mlodziej, niż jak byla mloda.

Edna_fw

No, mnie sie tez bardziej podoba teraz. Wtedy była młoda, po prostu, hahah, a teraz, wiadomka, lata lecą i trzeba o siebie zadbać (jak się chce zarabiać), i jej sie to udaje, bo stac ją to fakt, ale tez nie wygląda na przeoraną operacjami plastycznymi, plus dużo ćwiczy itd. Poza tym wiek dodał jej, przy tej jej zajefajnej urodzie, charakteru :-)

roxylife

Ale co ona ma z tym tyłkiem ? ukrywa go pod płaszczami, długimi marynarkami i spodniami jak dzwony. Trochę ta jej dupcia wygląda na wrodzona wadę. Lopez nie jest idealna to porostu feler taka duża dupencja. Ale twarz ma ładną fakt. Niestety człowiek składa się nie tylko z przodu ale i z tyłu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones