PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769746}

Vino el Amor

8,3 32
oceny
8,3 10 1 32
Vino el Amor
powrót do forum serialu Vino el Amor

Chce tą telenowele w Polsce ale nie lubię Gabriela Soto. Telenowela liczy 141 odcinków. Lubię telenowele na ranczo. Chcecie ją w Polsce?

iza_mielecka

Tak bo lubię telenowele których akcja dzieje się na hacjendzie :)

ankasterbala4

Ja nawet chce

Televisa__Filmweb

Co prawda nie jestem fanem Televisy, to z ciekawości zerknę jeżeli się pojawi.

buterfly

Dla mnie fajna obsada tylko ten Gabriel Soto psuje wszystko

Televisa__Filmweb

Mnie odpycha natomiast właśnie Televisa, mam wrażenie że robi telki na jedno kopyto - Miejsce akcji nawet to potwierdza :)

Ale cóż TV4 uwzięło się na telki od nich, szkoda że nie wyemitują nic od Telemundo ):

buterfly

Np. Kiedyś to były czasy Tv puls emitowal tylko telki z Telemundo a dla mnie lepsze seriale robi Telemundo bo Telemundo zrobiło takie telki jak Ktoś Cię obserwuje,Królowa serc,Twarz Anajli czy moje serce bije dla Loli A televisa robi tylko telenowele o biednej dziewczynie która zakochuje się w bogatym chłopaku (zazwyczaj)

Televisa__Filmweb

Też się z tobą zgadzam - ''Królowa serc'' to należy do jednych z moich ulubionych telek :)

Televisa__Filmweb

Mam tylko nadzieje że i w końcu i TV4 zacznie od nich emitować telki :)

buterfly

Od 17 stycznie na kanale tv o godz 16.00 po Mari z przedmiescia poleci Paulina (1998)kiedyś emitowal ją TVN

Televisa__Filmweb

Z tego co widzę to jedna aktorka gra dwie rolę - Czuje jednak że to nie moje klimaty :)

buterfly

Akurat Paulina była bardzo fajna każdy odcinek miał inny wątek ten serial był dla mnie 10/10 I był najlepszym serialem Televisy i ten serial nie był typu Rose był typu seriali Telemundo

Televisa__Filmweb

Z ściekowi zobaczę pierwsze odcinki, ja mnie wciągnie to niewykluczone że obejrzę do końca :)

buterfly

Oczywiście z ciekawości ;)

Televisa__Filmweb

Chociaż czuje że będzie właśnie ): - I sobie telkę odpuszczę :)

buterfly

Jak chcesz dla mnie to była najlepsze te oka lepsze od królowej serc twarz Anajli czy meandry miłość

Televisa__Filmweb

Osobiście to mam problem z telkami które uważane są już za ''kultowe'', widziałem niektóre odcinki Esmeraldy i Mari z przedmieścia - I sobie odpuściłem niestety bije od nich sztuczność, w samym graniu jak i w historii ;)

buterfly

Esmeraldą to byla nudy Maria jest to tyb "Rose"ale paulina to TELCIA podobna do królowej serc czy ktoś Cię obserwuje paulina była 10 na 10 a co do Esmeraldą nie zasługują nawet na 1 a Maria z przedmieścia średnie 5

Televisa__Filmweb

W Esmeraldzie najlepszy wątek Gracieli z szoferem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones