PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

"Nasze" wybory

ocenił(a) serial na 3

Dobra, przyznać się, kogo jeszcze rozbawiły te "ankiety" za pomocą których mamy mieć "udział" w
tworzeniu Violetty3? :D
Pytanie lepsze o to, co ma dać Leon Violce na urodziny, czy może o to, jakie zdjęcie Violka ma mieć
na biurku?
Tak się napaliłam, że szok! Pięć razy głosowałam na muffinkę, a teraz tylko na Leona i Leona.
JEJ! xD

KeThA

Widziałam ten post na VPL, ale nie wchodziłam w to xD Już rzygam Violetta xD

ocenił(a) serial na 3
Sweet_Raspberry

NIE MÓW! Głosuj, a nie! Jak śmiesz?! Każda szanująca się v-lovers zagłosuje! I każda szanująca się v-lover robi mnóstwo "ciekawych" rzeczy xD
Swoją drogą, ciekawe podejście jak na forum V. Spoko, mam takie samo :P

KeThA

Ja już V-LOVER nie jestem, Violki nie oglądałam baaaardzo dawno, a jak obejrzałam ostatnio kawałek, to sb jak ja mogłam to oglądać. Oni tam wszyscy mają takie dziwne, nienormalne problemy, serio...
Eeee tam, Violetty tu jest tyle, jak mózgów u chłopaków z mojej szkoły xD

ocenił(a) serial na 3
Sweet_Raspberry

Jeżeli mają tego mózgu tyle, co Ci z mojej szkoły to rzeczywiście dobre porównanie :D

KeThA

Zakładam, że nie specjalnie dużo. Trzeba ich zrozumieć, zawsze mają cofnięty rozwój 4 lata, czyli zachowują się jak 8- latki (u mnie)...
Jak chcesz, żebym zagłosowała, to możesz podać stronę xD

ocenił(a) serial na 3
Sweet_Raspberry

Bez przesady, ja nie głosowałam, żarty sobie stroję ;D

KeThA

Wie, haha, ale piszesz, że mam być Vlover, podaj stronę, to to chociaż zobaczę, hahaha xD Lmao, nieważne xD

ocenił(a) serial na 3
Sweet_Raspberry

Nie mówię, że masz wilower, tylko, że kazda szanująca się wilower tak robi xD Przynajmniej w definicji niektórych...

KeThA

Hahahaha xD

KeThA

Najlepsze było pytanie które zdjęcie powinno byc na biurku Violki i trzecia opcja 'ona sama" xD
Tak Violu nie ma to jak co rano patrzeć na swoją lukrową buźkę w lukrowej ramce !

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Racja... Pofobnie robią niektóre osoby - na tapetę ustawiają swoje własne zdjęcia...

użytkownik usunięty
KeThA

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi?

wejdź tu:
http://violettapl.blogspot.com/2014/04/violetta3-czyje-zdjecie-violetta-bedzie.h tml#more
http://violettapl.blogspot.com/2014/04/violetta3-co-leon-ma-wreczyc-violetcie.ht ml

użytkownik usunięty
i_love_it17

Dzięki

nie ma sprawy ;)

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ja też się śmiałam z tego.
1. To nam dali ważne decyzje do podjęcia, łaaa. xD
2. I tak pewnie tego nie uwzględnią. A nawet jeśli - co to za różnica, jakie będzie miała V. zdjęcie na biurku.

Nie wierzę. XD

ocenił(a) serial na 3
Skailes

Ja też. TO pierwszy serial, który daje nam możliwość kierowania losami bohaterów :3 Jak w simsach <3

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Czujesz tą władzę? :D

ocenił(a) serial na 3
Skailes

Człowieku, ja się prawie czuję, jakbym miała swój własny serial! :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Żeby Ci tylko teraz sodówka nie uderzyła do głowy. Bo się staniesz drugą polską Tini. Albo pierwszym polskim Putinem. xD

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ja głosowałam na croissant'a, bo by była zwała jakby Leoś dał Violettcie jeszcze z świeczką. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones