PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

3 sezon Violetty

użytkownik usunięty

Wiecie, że prawdopodobnie w 2015 roku ma być 3 SEZON VIOLETTY? Tylko nie jestem pewny czy to będzie w 2015r.
w Polsce, czy w Argentynie.
Tu macie dowód( tylko musicie to sobie przetłumaczyć, bo to jest po francusku ):
Violetta est une série télévisée argentine co-produite par Pol-ka Producciones et Disney Channel Latin America
ainsi que Nicolas Fromentel, Pour la musique et diffusée depuis le 14 mai 2012 sur Disney Channel Latin America

En Belgique et en France, elle est diffusée depuis le 1er octobre 2012 sur Disney Channel France. Par ailleurs suite
aux succès de la saison 1 et de la 2, une saison 3 et ultime saison est d’ores et déjà prévue par Disney Channel.

En Argentine, Disney Channel diffuse aussi un talk show intitulé The U-Mix Show dédié à la série et dans lequel les
acteurs apparaissent. Les musiques créées par Nicolas Fromentel sont beaucoup utilisées.(Pour une prochaine
série, il sera ré-engagé. Ceci est prévu pour 2015, toujours en tant que compositeur et auteur.

ocenił(a) serial na 6

słyszałam o tym, podobno ma się też pojawić Demi Levato. Ale jak już, to na pewno nie w 2015 wbrew temu co piszą na fanpage'ach. Miedzy nagraniem ostatniego odcinka 1 sez a wyemitowaniem pierwszego odcinka drugiego sezonu minęło przeszło 10msc, jeżeli już wgl bd (bo to ciągle nie do końca pewna inf) to na jakis kwiecień maj 2014. najpewniej kwiecień bo przerwa tradycyjnie w wakacje

ocenił(a) serial na 3
Enterraz

Dokładnie, 2015 rok to za późno, bo by już wszyscy zapomnieli i by im niewyobrażalnie spadła oglądalność :)

ocenił(a) serial na 6
KeThA

teraz lecą na ogromnej fali popularności, jak mówiłam wkrótce to bd taka druga Hannah Monatana- a nie trudno zauważyć, że kasowo to był taki harry potter, tyle że w telewizji, i każdemu tak czy inaczej obiła się o uszy- i pewnie tylko dlatego się zdecydowali na 3 sezon (chociaż wciąż nie znalazłam żadnej ofcl inf), więc ponieśliby ogromne straty gdyby zwlekli z tym nadprogramowy rok, w dodatku aktorzy są już po 20, młodnieć nie bd, taka alba (naty) w 2015 bd już mieć 26 lat, i nadal uczennica? Może to była po prostu literówka czy coś w ten gust. Klawisz 5 jest bardzo blisko klawisza 4

Enterraz

Wow,no nie,myśłałam,że te klawisze są jak z Nieba do Ziemi O_o
Oczywiście żartuję.
Co do Alby,to pewnie tak,ale fajnie by było,gdyby w 2 części 2 sezonu miała wyprostowane włosy,bo wygląda w nich superowo!!!

ocenił(a) serial na 6
Crazy12

na finale ma na pewno wyprostowane, innych materiałów chwilowo nie ma ;3

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

No, ale wiesz - w grudniu mają koncerty w Hiszpani no to może dlatego dopiero w 2015?
No i co do Alby no to tak, trochę stara uczennica ;) Valerie zresztą też rocznik 89 ;)

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

wiem, komuna jeszcze xdd rok starsze od mojego brata, starego konia.

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

Takie stare nie są, ale przy szesnastoletniej Tini

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

właśnie właśnie, ale tini najwyraźniej zarówno intelektualnie, emocjonalnie i wyglądem jest równa do reszty

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

kto wie czy intelektualnie i emocjonalnie? jedyna z całej grupy się popłakała jak zobaczyła fanów w Mediolanie

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

to o to chodziło. Wlaśnie widziałam mnóstwo fotek jak stanęli na balkonie w mediolanie, tłum fanów, ona płacze a reszta się z niej śmieje. skąd ty do diabła masz takie inf? xdd ale jest główną bohaterką serialu który nazywa się jak ona w sumie nie dziwię się że się wzruszyła, to niekoniecznie świadczy o czymś w stylu niedojrzałości. Chodziło mi o to, że tak dobrze zaprzyjaźniła się z całą ekipą, dosłownie ze wszystkimi a doskonale wiemy że jest ogromna mentalnie różnica między 15-latką a 20+, wiele 15-latek to jeszcze taka typowa gówniażeria

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

oj tam, oj tam, nie czuje się gorzej od 20 latków xdd że się z nimi zaprzyjaźniła to jedno, ale tu mówiłyśmy o dojrzałości, ale chyba specjalnie wzieli sporo młodszą od nich aktorkę, ubierali ją dziecinnie, by wyglądała dziecinniej od nich i pokazywać, co się dzieje jak dziecko dorasta bez reszty młodzieży

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

a bo sorry ty masz 15? XDD trochę zgeneralizowałam, ale przede wszystkim nie da się zaprzeczyć, że bardzo trudno wgl porównać mentalność dwudziestolatka do 15 latka. Ja jestem w połowie i już widzę jak bardzo zaczęło mnie zmieniać liceum a przede mną jeszcze 2 lata.
Myślę że to nie był aż taki ich cel, wziąć jakąś małolatę, bvo Martina wyglądała anwet w dziecinnej krecacji na te swoje 17 nawet z racji twarzy, wzrostu, jakich by jej loczków i kwiecistych spódnic nie dawali. Ale rzeczywiście, na pewno chcieli choć trochę młodszą aktorkę, bo można by w zdjęciach wyszczególnić kolejne etapy jej dorastania, od dziewczynki tatusia, przez małolatę, normalną nastolatkę (też nie da się zauważyć jak już byli ze sb jakiś czas i mówili inni o leonettcie jak o normalnej parze, tak jak w naszym otoczeniu) dziewczynę która się bawi życiem aż po baaardzo swiadomą siebie dziewczynę

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

No mam trochę mniej niż 15, tak 14 z groszami, a co do Martiny w drugim sezonie na prawdę wygląda na osobę w ich wieku. Chyba tylko Broduey wydaje mi sięna starszego od nich, ale zawsze jak chce go sprawdzić to coś w nazwisku pomieszam xd A Marco wygląda nawet na młodszego od niej.

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

tak, xabiani ze swoją piękną słodką mordką rzeczywiście wygląda młodziej <3 ale to nie przeszkadza, trochę gorzej że ma głos taki bezbarwniejszy ;p

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

Głosu złego nie ma ;)
Mnie się bardzo podoba jego słodka buźka, zupełnie co innego niż u Jorge, którego kocham, a jak go widzę w drugim sezonie to się sama do siebie uśmiecham xd Kocham też Ruggero, a jak go widzę w tle stojącego to tylko na niego się patrze

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

właśnie, wielka trójca moich misiaków. Stawiałabym ich w tej kolejności, Bóg Jorge, syn jego Xabiani i Ruggero nieświęty, bóg w trzech osobach. Może trzeba pomysleć nad jakimiś głupimi skrótami, typu Joruxa xdd

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

To by się czytała jakoś "choruksa" i mi się to z Harrym Potterem skojarzyło xd

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

właściwie xdd może być jeszcze rujoxa ale to nieco zboczone :D

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

no tak :D "ruchoxa". nie no, coś się wymyśli

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

nie jestem miszczem z matmy ale chyba powinno być 9 możliwych kombinacji, wykorzystałyśmy 2. Burza mózgów? np ruxajo, ale to jakoś nie ma polotu. Myśl ty też obiboku nie bd kminić za cały zespół

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

Xarujo (też brzmi dziwnie "Xarucho"), Xajoru, Joruxa, Joxaru, Ruxajo, Rujoxa i to wszystkie chyba możliwości.

ocenił(a) serial na 6
MagdaJulka

ale to 7

ocenił(a) serial na 10
Enterraz

6, no to chyba dobrze.

ocenił(a) serial na 4
Enterraz

Żeby tylko po byli po 20 ;p Taki Samuel Nascimento ponoć ma obecnie 28 lat. Prawie trzydziestoletni facet gra nastolatka... Myślę że jeśli będzie 3 sezon to tak do połowy 2014... To telenowela. W takich produkcjach, jeśli są podzielone na temporady, to idą jedna po drugiej. Tak było np. ze "Zbuntowanymi" jak pewnie niektórzy z was pamiętają :)

ocenił(a) serial na 6
Lola140392

niektórzy z was ;p;p daj spokój jeszcze nie takie dinozaury, za moich czasów jeszcze w tv leciało. Samuel od początku wyglądał jak mężczyzna, ale cóż, koniec końców miał uczyć, i z murzynami trochę inaczej po nich wiek najlepiej poznać po tym, że młodsi są chudi a starsi dopakowani.

ocenił(a) serial na 4
Enterraz

Wiem, wiem :D Ale tutaj piszą też osoby trochę młodsze, więc myślę że te parę lat temu raczej nie oglądały bo jeszcze zbyt młode były :)

Lola140392

Samuel jest rocznik 1990.Za pare miesiecy skonczy 23 lata.Nie wiem gdzie ty widzisz u niego trzydziestke

ocenił(a) serial na 6
Princeska92

za to diego dominguez podobno po 30

Enterraz

w 90210 też trzydziestolatkowie grali nastolatków. a pamiętniki wampirów? tam też. to jest norma. choć mnie to śmieszy. xD

ocenił(a) serial na 2
Enterraz

Diego ma 22 niecałe, coście się tak uwzięli na niego z tą 30? Chyba ktoś zerknął na Diega Domingueza, gracza rugby (35 lat) i poszła plotka.

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven

niecałe 22? Rzeczywiście niewiele, ogólnie rzecz biorąc to się nim nie interesuję, chociaż rzeczywiście potrafi być słodki w sweterku i okularach i paru innych aranżacjach, a w tej pseudomęskiej oprawie z violetty po prostu odpycha

ocenił(a) serial na 2
Enterraz

http ://es.wikipedia. org/wiki/Diego_Dom%C3%ADnguez_(actor)

ocenił(a) serial na 4
Princeska92

A ja znalazłam wzmiankę, że ma 28 lat.
O proszę, żeby nie było że zmyślam:)
http://www.parana-online.com.br/editoria/almanaque/news/625349/?noticia=SAMUEL+N ASCIMENTO+E+UM+DOS+DESTAQUES+DE+VIOLETTA
Swoją drogą skąd masz info że on jest z 1990... Pytam z ciekawości bo poza linkiem który podałam, nie znalazłam nic na temat wieku tego aktora...

Lola140392

Na wikipedii chyba argentynskiej.Nie ma mowy o pomylce bo jest wzmianka o Violetcie(29.10.1990 Samuel sie dokladnie urodzil)

ocenił(a) serial na 4
Princeska92

Dla mnie to i tak jest trochę dziwne... Bo w innych artykułach które znalazłam, też jest wzmianka że ma 28 lat... Jest nawet jego zdjęcie i to nawet z tych promocyjnych do Violetty. I też jest wzmianka o Violetcie. A wikipedię z kolei piszą ludzie... Dla mnie to niepewne źródło... :/ Dlatego, jeżeli ta informacja jest prawdziwa, wolę zaczekać na bardziej wiarygodne źródło

Tam jest napisane że 3 pory roku.

ocenił(a) serial na 7

będzie 3 sezon.. ale będą inni aktorzy.

Szczerze powiedziawszy w 2015 roku bedziw ( jak wogule bedzie ) to w Polsce bo u nas wszystko przychodzi z opuznieniem. Jorge ma juz 23/24 lata nie pamietam dokladnie wiec watpie zeby nakrecili 6 sezonow bo by tak troche by sie postarzeli a ja bym miala 20 lat i nie wiem czy bym to ogladala bo by sie z tego BARWY SZCZESCIA zrobily. To tylko moja opinia ale fanie by bylo gdyby tak duzo tego wyszlo bo ubustwiam ten serial a szczegulnie Jorge Blanco ( Leòn )

ocenił(a) serial na 10

1. Nie bedzie innych aktorow pierwszo i drugo planowych.
2. Violetta 3 od kwietnia w Buenos Aires
3.Prawdopodobnie bedzie Demi Lovato goscinnie
No tak mowili na poczatku koncertu w Buenos Aires bo bylam a Hiszpanski znam od dziecka bo jak bylam mala to moj tata dostal tam prace a potem moja mama teraz jestem w polsce bo przyjechalam do babci na swieta i za mniej niz tydzien wyjezdzam : (

ocenił(a) serial na 10
paciorekwiki

Super. Cieszę się. A nie wiesz może czy nie ma jakieś nowej informacji na temat Clari i jej powrotu?

ocenił(a) serial na 10
paula2621

Znaczy ona wroci tylko od jakiegos 60 odcinka wyjedzie kompletnie z miasta

ocenił(a) serial na 10
paciorekwiki

wiem w 2 sezonie. A ja pytałam Cię czy nie masz jakiś nowych informacji odnośnie 3 sezonu o Clari. Bo Angie tak po prostu wyjeżdża co jest mocno podejrzane bo jest ważną bohaterką. Chciałabym tylko potwirdzonej informacji że będzie w 3 sezonie i tyle mi wystarczy..

ocenił(a) serial na 10
paula2621

Nie wiem tego jeszcze ale jak tylko sie dowiem to ci napisze

ocenił(a) serial na 10
paciorekwiki

Dobra. Super. Bardzo dziękuję.;) To jest bardzo istatna informacja dla mnie. ;) Liczę że Twoja odpowiedź będzie:" Tak, Będzie!" :D

ocenił(a) serial na 10
paula2621

Aha.Ok. Ja tez mam taka nadzieje : )

w lato będzie 3 sezon violetty w argentynie a w polsce będzie we wiosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones