PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Co wydarzy się w 3 sezonie? To pytanie było zadawane wiele razy, ale mimo to wciąż nie znamy szczegółów. W Argentynie fani zobaczyli już ostatni odcinek, wiec gdyby ktoś z was wiedział jak to wszystko się zakończy to czekam na info.

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Ja ogladam na bieżąco po hhiszpańsku i było dopiero 40 odc, a ma być 80 xd więc jeszcze nie wiadomo jak się skończy i nie wiem czy teraz przypadkiem przerwy nie będzie

Magdaa95

Zasugerowałam się Wikipedią, a tam było napisane, że 7 października w Argentynie leciał finałowy odcinek. Czy mogłabyś mi w takim razie napisać trochę o tym co działo się do tej pory?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Hmm.. German spotyka się z matką Ludmily, Diego jest z Fran, Violka rozstała się z Leonem, Antonio zmarł przez co Pablo odszedł ze studia, Youmix nie współpracuje juz ze studio, Violka zrezygnowala z youmixu i Lu wviła się na jej miejsce i ma teraz przez to problemy - np rozstała się z Fede. Wróciła Angie niedługo po śmierci Antonio, Violka chciała się zblizyc do Leona i zaczęła się przebierać za jakąś Roxy, a Fran jej pomagała i przebierala się za Fauste xd no i teraz to się wydało xd i Olga kręci z Beto xd

Magdaa95

Wielkie dzięki;) Jak wznowią odcinki po przerwie to byłabym Ci bardzo wdzięczna za kolejne informacje. A tak z ciekawości to gdzie oglądasz serial?

fanigrzysk

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. "Violetta 3 capitulo 1" i tak dalej :)

ocenił(a) serial na 7
Sebek7771

Nie ma zbyt wielu info :)

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Kiedyś oglądałam online, a teraz to na videoanyfiles albo na YT są, w sumie to nie wiem czy teraz będzie przerwa :p

ocenił(a) serial na 10
Magdaa95

Jest. Noe odcinki będą od 17 listopada :)

ocenił(a) serial na 7
lauri2092

To nawet dobrze, skupie się na tym co powinnam ; )

Magdaa95

Ciekawi mnie jeszcze jakie nowe postacie pojawią się w 3 sezonie, a kogo już nie będzie? Czy w 3 sezonie znów będą walczyć 2 faceci o Violettę?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Nowi : Gery , Clemont/Alex, Milton -nauczyciel, Priscila - matka Ludmiły, spotyka się z Germanem,
aViolka to Alex raczej jest zainteresowany ale jakiegoś sporu nie ma, ona lata za leonem :p

Magdaa95

Hej! Znów mam do Ciebie zapytanie odnośnie tego co aktualnie dzieje się w serialu i czego możemy się spodziewać.

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Hej ; ) niestety aktualnie nie oglądam, brak czasu :P

Magdaa95

Ok, dzięki mimo wszystko. Szkoła daje się we znaki?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Jestem w maturalnej i jeszcze egzamin zawodowy mam w tym roku, tak daje się we znaki :)

Magdaa95

Cześć. Znów mam do Ciebie prośbę. Z góry przepraszam za kłopot. W dzisiejszym odcinku Leon w końcu zrozumiał, że Roxy to Violetta. Oglądałaś może dalsze odcinki w oryginalnej wersji językowej? Wiesz co wydarzy się w kolejnym odcinkach?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Oglądać oglądałam na bieżąco tylko teraz tak za bardzo nie pamiętam, bo Leonetta nie jest moim ulubionym wątkiem :P :P Ale jak masz jakąś konkretną scenę albo coś to mogę postarać się przetłumaczyć :P

Magdaa95

Leonetta też nie jest tym wątkiem, który interesuje mnie najbardziej, ale ze względu na siostrę muszę Cię prosić o kilka słów na ten temat. Mnie najbardziej interesuje czy studio upora się z problemami finansowymi, jak będą wyglądały relacje na linii German i Angie, Francesco i Diego oraz czy sekret Alexa wyjdzie na jaw?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Co do Leonetty, trochę się pospierają ale potem się jakoś dogadują i niby mają być przyjaciółmi (najlepszymi, tak ustalili po tym jak Leon wbił na scenę w 60 i się całowali), no ale dalej czują coś do siebie i na końcu się zejdą ; > pomimo tego, że Gery i Alex będą mieszać :P. Ze studiem to będą cyrki, Jade je kupi, potem Nicolas nie będzie chciał go sprzedać ale w końcu studio kupi German xD Co do Angie i Germana to on dosyć długo jest z Priscillą :P ale czują coś do siebie tylko, że Germek to tchórz co mu pare razy Angie wypomina ale sezon kończy się ślubem *.* Diecesca jest cały czas, a sekret Alexa wychodzi na jaw ale wszystko się dobrze kończy, w końcu to Disney, a niby ma nie być kolejnego sezonu ; )

Magdaa95

Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Niedługo po tym jak przeczytałam twoją odpowiedź udało mi się znaleźć ostatni odcinek po hiszpańsku. Obejrzałam go nie rozumiejąc oczywiście nic oprócz dziękuję, cześć itp. Wierz mi ,że w takich momentach wiele bym dała, żeby znać hiszpański. Wydaje mi się, że tobie nikt nie może zarzucić, że marnujesz czas oglądając Violettę, bo co by nie powiedzieć ćwiczysz w ten sposób umiejętności językowe. Wielki szacunek za to. W moim przypadku oglądanie Violetty w innym języku(szwedzkim) to jedynie możliwość przypomnienia sobie tego, co działo się wcześniej, bo w Skandynawii widzowie są dopiero na początku 2 sezonu.
Mam nadzieję, że twórcy serialu zmienią zdanie i powstaną jeszcze jakieś odcinki, bo oglądanie tego serialu daje mi wiele radości. Jasne, że można się czepiać niedociągnięć, ale mimo wszystko Violetta była i jest fajnym sposobem na poprawę humoru po ciężkim dniu. Jeszcze raz dzięki za pomoc i do usłyszenia!

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Jak będę miała chwilę to mogę Ci przetłumaczyć jakieś sceny z finałowego odcinka :) A co do hiszpańskiego to naprawdę pokochałam ten język i bardzo szybko mi wchodzi do głowy, no i faktycznie lubię oglądać po hiszpańsku i byłam w Hiszpanii na praktykach miesięcznych, a to mi sporo pomogło ;)

Magdaa95

http://www.novela.pl/juz-koniec-ostatni-odcinek-trzeciego-sezonu-serialu-violett a/

Nie pamiętam, w której dokładnie to było minucie, ale jestem bardzo ciekawa jakie słowa podły w rozmowie między Leonem i Violettą, a Alexem i Gery oraz co Violetta powiedziała na ślubie swojego ojca.

Co do praktyk w Hiszpanii to mogę tylko pozazdrościć. Czy hiszpański jest rzeczywiście taki trudy jak niektórzy twierdzą?

ocenił(a) serial na 7
fanigrzysk

Powiedzmy, że jestem poliglotką ; > hiszpański jest językiem, który wchodzi mi do głowy zdecydowanie najszybciej i dosłownie jedynym, którego gramatykę ogarniam. Według mnie hiszpański do trudnych języków nie należy ale też zależy jak ktoś przyswaja języki i ewentualnie jak nauczyciel tłumaczy ;).
A co do scenek to jutro postaram się coś przetłumaczyć :D

Magdaa95

Hej. Czy mogłabyś mi streścić cały wątek związany z Matylda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones