PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Angie, German, Violetta, Leon, Tomas, Brodway ... CO O TYM MYŚLEĆ?
Jak myślicie, czy jutro Viola dowie się że Angie to jej ciocia? Ciekawość ja słyszałam że w 70
którymś odcinku.
Germangie vs. Pablangie
Leonetta vs Tomaletta.

Angie była nie zła z tym cukrem dzisiaj, myśli o Violettcie a może o Germanie ?

neeveertouch

Nie dowie się teraz. Pewnie Angie jak zawsze coś zmyśli i skłamie ze strachu przed tym, że ją straci.

neeveertouch

Violetta dowie się, że Angie jest jej ciotką w 70 odcinku.

Co do związku Angie z Pablem to w 69 odcinku Angie pocałuje Germana, żeby nie zobaczył Violetty w Studiu. Zobaczy to Gregorio, który powie o tym Pablo. To będzie koniec Pablangie.

W 73 odcinku German pocałuje Angie ;) Niestety, w 75 Angie będzie zmuszona do poinformowania go o jej więzach rodzinnych z Violettą (w 74 Jade podsłucha jej rozmowę z Violą). German wyrzuci Angie z domu i będzie chciał wyjechać z Violettą z powrotem do Hiszpanii. Na szczęście Angie w czasie pożegnania włoży mu do torby MP3 z piosenkami Violetty i German zostanie w Buenos Aires.

A Tomasa nie będzie w 2 sezonie. Pojawi się natomiast pewien Diego...

ocenił(a) serial na 3
Bleach922

Zasadniczo to Angie nie powie Germanowi, że jest ciotką VIoletty w ogóle. Zrobi to Jade...

ocenił(a) serial na 8
neeveertouch

Germangie 4EVER. Kocham ten parring. Uzależniłam się od niego i kiedy widzę to wszystkie czułości Esmeraldy i Germana to normalnie krew mnie zalewa. ><"
Leonetta to także parring, który lubię, ale wg mnie Viola to nie jest dobry materiał na dziewczynę (podobnie zresztą jak Angie. ;d), ale jeśli już to powinna być z Leosiem. ;)

Tak. Angie i cukier. BOSKIE. :33 Oczywiście, że myślała o Germanie. <3

pani_cecylia

noo ale German był czuły wobec niej =3 do czasu no tak ... Ale Angie, bo byś zrobiła na jej miejscu ? ja tak samo jak ona . ;3

ocenił(a) serial na 8
neeveertouch

Wiem , że był czuły. Widać, że ją kocha(ł), ale co bym zrobiła nie wiem... Ja chyba też tak jak ona. :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones