PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta


Tak zastanawiałam się nad tym,aby poruszyć tu ten temat. Dobrze wiemy jak było z Larą, a Gery ma
namieszać w Leonetcie. Ja osobiście wolałam Larę- nie dość,że świetny wokal, to charakter i coś co się ceni
w życiu - nie startowała do zajętego chłopaka, no i przede wszystkim walczyła o swoje. A Gery? Łudzi się,że
ma jakąś szansę u Leona. Nie jest zła, zobaczymy dalej :D Podoba mi się jej uroda i głos :D

ocenił(a) serial na 3
mechi_2

Nie mogę za bardzo się tutaj wypowiadać, bo nie oglądam zbytnio 3 sezonu, ale myślę, że obie są wyjątkowe.
Obie nie pasują do tej cukierkowatości, co jest świetne :D

ocenił(a) serial na 7
mechi_2

Jak dla mnie Lara i to zdecydowanie ; )

ocenił(a) serial na 10
mechi_2

Zdecydowanie Lara. Gery mnie jakoś irytuje, sama nie wiem dlaczego.

ocenił(a) serial na 8
mechi_2

Lubię Gery, ale zdecydowanie wolę Larę.

mechi_2

Zdecydowanie Lara. Gery mi nie przeszkadza, nawet ją lubię, ale to nie to samo co Lara ;).

mechi_2

Lara:
*Jest ładniejsza
Gery:
* Lepiej śpiewa
* Fajniej się ubiera

Tyle napiszę ^^

ocenił(a) serial na 10
mechi_2

Ja również jestem za Larą, głos ma naprawdę piękny, ale nie mogła tego pokazać w Violetcie, niestety :( Natomiast Gery bardzo mnie irytuje. Zwłaszcza jak robi słodkie oczy do Leóna, a gdy on nie widzi cieszy się, że Violetta jest zazdrosna.

mechi_2

Zdecydowanie Lara, Gery mnie strasznie denerwuje

ocenił(a) serial na 10
mechi_2

Lara. Głównie dlatego, że zawsze lubiłam Valerię. Gery jak na razie mnie irytuje, zobaczymy, co dalej. xD

ocenił(a) serial na 3
mechi_2

Jakię czas temu przestałam oglądać V3, ale Lara wydaje mi si ciekawszą postacią. :)

mechi_2

Lara. Naprawdę ją lubiłam była zdecydowana, pracowita, wiedziała czego che, poza tym Val jest śliczna i ma przecudny głos :D
A Gery jest jakaś nijaka, zero charakteru. Macarena w sumie też ma ładny głos, ale mimo to jest postać jest strasznie przeźroczysta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones